Çılgın cesaret: Akreplere kendini sokturdu!

Antalya'nın Serik ilçesinde orman kesim işiyle uğraşan Cemil Özcan, zehirli olduğu ileri sürülen iki akrebi ağzına alıp kendini sokturdu. Cemil Özcan'ın yaptığını görenleri hayrete düşürdü.

Serik ilçesine bağlı Gebiz Mahallesi Yumaklar Mevkiinde yaşayan Cemil Özcan, akreplerle kendini tedavi ettiğini iddia etti.


“Hayvanlarla her türlü anlaşıyorum”
Doğadaki yırtıcı ve zehirli hayvanlarla anlaşabildiğini ifade eden Özcan, "Yırtıcı ve zehirli hayvanlar, bazı insanlardan daha iyi. Hayvanlarla her türlü anlaşıyorum. Hayvanlarla konuşmanın sevmenin ilmi vardır. İlmini bilmedikten sonra ancak öldürmeyi bilirsin. Mesela yılan geliyor. ‘Git’ dersin, gitmezse ‘gel bakalım’ diyorum. Bununda bir sistemi var. Yılanın dört zehirli dişi vardır. Bunları sök bu şekilde doğada dolaşır zarar veremez. Mesela beni iki defa akrep soktu fakat tedavisini kendim yaptım. Bunu ilmi de bende sır. İsterseniz 10 tane akrebi getirin. Hepsi de soksun tedavisini yapıp işime devam ederim. Her şeyin bir sırrı vardır” şeklinde konuştu.


Çılgın cesaret: Akreplere kendini sokturdu!


“Ben kendimi soktururum kendimi tedavi ederim”
Hayvan sevgisinin çok fazla olduğunu dile getiren Özcan,”Amerika nasıl kolanın sırrını vermiyorsa ben de bunun sırrını vermiyorum. Hayvan sevgim çok fazladır. Ben her gün ormanda çalışan biriyim. Sarı, siyah akrep fark etmez en az 10 akrebi bulur çıkartırım. Ben kendimi soktururum kendimi tedavi ederim. İsterseniz profesörleri getirin. Onlar açıklasın bunun sırrını. Kendimi akrebe sokturduğumu görenler kaçıyor. ‘Vahşi bir insansın’ diyorlar. Hayvanlara alışmayan bir insan tabi ki de uzak durabilir” dedi.


 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Bakmadan Geçme