Derebucak Hastanesi'nde Sona Yaklaşıldı

İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç ve hizmet başkanları Derebucak ilçesinde hizmet sunan sağlık tesislerini ziyaret ederek incelemelerde bulundular.

Derebucak İlçe Devlet Hastanesi,  aile sağlığı merkezi ile 112 acil sağlık hizmetleri istasyonunda görev yapan sağlık çalışanlarını ziyaret ederek istek ve şikâyetlerini dinleyen Prof. Dr. Koç, sonrasında ise Derebucak İlçe Sağlık Müdürü Dr. Furkan Terlemez ’den ilçede sunulan sağlık hizmetlerinin güncel durumu hakkında bilgi aldı.  

Derebucak Hastanesi'nde Sona Yaklaşıldı

Derebucak’ta yapımı hızla devam eden ve yüzde 85’lik kısmı tamamlanan hastane binası inşaatını da gezerek yüklenici firma yetkililerinden bilgi alan Prof. Dr. Koç, “İnşaatımızın tamamlanması ile birlikte hem ilçe hastanemiz, hem 112 acil sağlık hizmetleri istasyonumuz, hem de aile sağlığı merkezimiz çok daha uygun fiziki şartlarda sağlık hizmeti sunacaklardır” dedi. Prof. Dr. Koç, binanın teslimi ile birlikte gecikme yaşanmaması adına şimdiden tıbbi cihaz ve tefrişat alımları için gerekli çalışmalara başlandığını da sözlerine ekledi.  

Derebucak Hastanesi'nde Sona Yaklaşıldı


 

Bakmadan Geçme