Devran İskender için donör aranıyor!

Sahnelerin sevilen ismi şarkıcı Devran İskender'in Lösemi ile savaştığı ve kendisine acil kan arandığı öğrenildi. Onur Akay ise sosyal medyada genç şarkıcı için donör bulunması için paylaşımda bulundu.

Devran İskender için donör aranıyor!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Fantezi müzik sanatçısı Devran İskender geçtiğimiz 28 Nisan tarihinde sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunmuş ve ciddi bir rahatsızlığı olduğunu belirterek sevenlerinden dua istemişti. İskender’in yaptığı paylaşım ise hayranlarını endişelendirmişti.

Hastalığı nedeniyle sahnelere ara vermek zorunda kalan 45 yaşındaki şarkıcı sağlık durumuyla ilgili ‘’Ciddi bir rahatsızlıkla uğraşmaktayım. Dualarınıza ihtiyacım var. Bir süre çok sevdiğim sahnelere de ara vermek zorunda kaldım. Sağlıklı günlerde görüşmek üzere’’ ifadelerini kullanmıştı.

Daha sonra bir paylaşım daha yapan İskender, sağlık durumuyla ilgili son gelişmeyi paylaştı. Kendisine lösemi teşhisi konulduğunu belirten şarkıcı, tedavi sürecine gireceğini şöyle duyurdu:

“Herkese merhaba, beni merak ettiğinizi biliyorum. Bir süredir tetkikleri devam eden hastalığıma lösemi tanısı konuldu. Önümüzdeki günlerde tedavime başlayacağım. Bu süreçte varlığını, desteğini hissettiren tüm dostlarıma ve sevenlerime bir kez daha teşekkür ederim. Bir an önce eski sağlığıma kavuşmayı ve yine sizlerle olmayı çok istiyorum. Bunun için dualarınıza ihtiyacım var. Tekrar sağlıklı günlerde görüşmek üzere. Sevgiyle kalın.”

Dün akşam ise “Çok Acil” başlığı ile Devran İskender için kan arandığı duyuruldu.

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay ise Devran İskender’le ilgili bir paylaşım yaptı. Akay, “Donör olun ve asla vazgeçmeyin. Birçok kişi var sizin donör olmanızı bekleyen! 45 yaşındaki sanatçı dostumuz Devran İskender için sizlerden dua istiyorum! TRT Ankara Radyosu Gençlik Korosu'nda yeteneğini geliştirip, sonra İTÜ Devlet Konservatuarı’nı kazanıp mezun olan sanatçımız Devran İskender için dualarınızı eksik etmeyin. Omurgaya ve kemiğe metastaz yapmadan inşallah uygun donör bulunur. Ancak, uygun vericinin bulunamadığını, gönüllü verici bankalarında tarama başlatıldığını duydum. İnşallah bulunur… Donör olun ve asla vazgeçmeyin. Birçok kişi var sizin donör olmanızı bekleyen!” ifadelerini kullandı.

Bakmadan Geçme