Didem Karagenç: 'İyi ki Beşiktaşlıyım'

Beşiktaş formasıyla 150. maçına çıkan Didem Karagenç, Fenerbahçe maçı sonrası açıklama yaptı.

Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi’nin 26. haftasında Beşiktaş ile Fenerbahçe, Gaziosmanpaşa Halit Kıvanç Şehir Stadı’nda karşılaştı. Mücadeleyi 4-2’lik skorla kazanan Beşiktaş oldu.

Maçın ardından Beşiktaş Başkanı Hasan Arat sahaya inerek, takımı tebrik etti. Ayrıca Başkan Arat, Beşiktaş formasıyla 150. maçına çıkan Didem Karagenç’e üzerinde 150 yazılı forma takdim etti. Oyuncuların galibiyet sevincini paylaşan Başkan Arat, "Tebrik ediyorum. İyi ki Beşiktaşlısınız, iyi ki bizimlesiniz” dedi.

Karşılaşmanın sonunda Beşiktaşlı futbolculardan Didem Karagenç ile Başak Gündoğdu basın mensuplarına galibiyeti değerlendirdi.

Bu maça çok iyi hazırlandıklarını belirterek sözlerine başlayan Didem Karagenç, “Kazanacağımızı bilerek sahaya çıktık. Geriye düşmemiz moral kaybı oluşturmadı. Takımımız birbirine çok alıştı. Beşiktaş derbilerin takımıdır, derbiyi kazandığımız için çok mutluyuz. Bu şanlı forma altında 150 maça çıkmak ayrı bir gurur. İyi ki Beşiktaşlıyım. Umarım futbolu burada bırakırım” diye konuştu.

Başak Gündoğdu, Çok iyi yönetilen bir aile olduklarını dile getirerek, “Bu yüzden galibiyet garantiydi. Başkanımıza, yönetim kuruluna, hocalarımıza, bize emek veren herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Bakmadan Geçme