Emekli maaşı olan herkes alacak: Başvuranlar 3 bin lira para alacak!

Milyonlarca emekliyi kapsayan haber bu kez kamu bankaları arasında yer alan Halkbank'tan geldi. Halkbank bu şartı sağlayan emeklilere aylık 3.000 TL ödeme yapacak.

Ocak ayının yaklaşmasıyla birlikte emekli maaşlarına zam gündemi ısınırken, vatandaşları ilgilendiren son haber kamu bankaları arasında yer alan Halkbank'tan geldi.

Halk Bankası'ndan yapılan açıklamaya göre, yeni bir kampanya dahilinde emeklilere 3.000 TL ödeme yapılacak.

Ancak emeklilerin bu 3.000 liraya alması için belli bazı şartları yerine getirmesi gerekiyor. İşte bankanın paylaşmış olduğu detaylar.

Emekli maaşı olan herkes alacak: Başvuranlar 3 bin lira para alacak!

EMEKLİ MÜŞTERİ KAMPANYASI
Halk Bankası tarafından emekli müşteriye özel kampanya başlatıldı. Banka, emekli müşterilerine 3 bin TL ParafPara verecek. 1 Temmuz tarihinden itibaren geçerli olan kampanya 31 Aralık tarihine kadar sürecek. Belirlenen tarihler arasında kampanyaya başvuru yapan emekliler 3 bin TL kazanacak.

Emekli maaşı olan herkes alacak: Başvuranlar 3 bin lira para alacak!

Halk Bankası’ndan alınan bilgilere göre, Paraf ya da Parafly bireysel kredi kartlarıyla 31 Aralık tarihine kadar tüm sektörlerde yapılacak aylık 5 bin TL alışverişe 500 TL, toplamda ise 3 bin TL ParafPara verilecek. Söz konusu kampanyaya dahil olmak isteyen emekliler ise ‘KATIL’ yazıp 3404’e SMS göndermesi gerekiyor.

Emekli maaşı olan herkes alacak: Başvuranlar 3 bin lira para alacak!Emekli maaşı olan herkes alacak: Başvuranlar 3 bin lira para alacak!

Kaynak: Haber Merkezi

Bakmadan Geçme