Erdal: Konya, Her Zaman Üretmeyi Seven Bir Şehir

Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Abdil Erdal, 'Anadolu 500' araştırmasında 500 dev şirket arasına giren 23 Konya firmasını tebrik etti.

Konya Mali Müşavirler Odası Başkanı Abdil Erdal, Ekonomist Dergisi’nin her yıl yayınladığı ‘Anadolu 500’ çalışmasında listeye giren Konyalı firmaları tebrik ederek açıklanan listeyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Konya’nın ülke ekonomisine her zaman önemli seviyede katkı verdiğini belirten Başkan Erdal, “Konya, her zaman yaptığı üretimle ve üretimi seven yapısıyla, devamlı büyüyen bir şehirdir. Konyalı sanayicilerimiz, iş hacmini yükseltmek ve ekonomiye daha çok katkıda bulunmak için devamlı çaba sarf etmektedir. Ekonomist Dergisi tarafından yayınlanan ‘Anadolu 500’ listesinde yer alan Konyalı firmaların olması da bizlere gurur vermektedir. Önümüzdeki dönemde daha çok firmamızın listelerde yer alması en büyük arzumuzdur. Bu vesile Anadolu 500 listesinde yer alan 23 şirketimizi, yöneticilerini ve çalışanlarını tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Bakmadan Geçme