Erdoğan'dan saldırı hakkında ilk açıklama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sabah yaşanan bombalı saldırı hakkında konuştu. Erdoğan, 'Ankara'daki terör saldırısı Vatandaşın huzuruna ve güvenliğine kast eden alçaklar, emellerine ulaşamamıştır, asla da ulaşamayacaktır' dedi.

Erdoğan'dan saldırı hakkında ilk açıklama
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni yasama yılının açılışında konuştu. Erdoğan Sabah saat 9.30’da İçişleri Bakanlığı önünde gerçekleştirilen saldırıya değindi.

Ankara’daki terör saldırısı vatandaşın huzuruna ve güvenliğine kast edenler emellerine ulaşamayacağını ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bu sabah, emniyet birimlerimizin vakitli müdahalesi neticesinde iki caninin etkisiz hale getirildiği eylem, terörün son çırpınışlarıdır. (Ankara'daki terör saldırısı) Vatandaşın huzuruna ve güvenliğine kast eden alçaklar, emellerine ulaşamamıştır, asla da ulaşamayacaktır. Bu ülkede bir daha asla FETÖ yeniden dirilemeyeceği gibi, benzer örgütlerin de yeni ihanetler sergileyebilmesi mümkün değildir. Operasyonlarımız neticesinde adeta can çekişen terör örgütlerine siyasi hesaplarla moral aşılamanın vebali çok ağır olacaktır." şeklinde konuştu. 

Bakmadan Geçme