Ereğli'de çocuklara yaz etkinliği

Ereğli Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından yaz aylarında çocuklara yönelik keyifli etkinlikler düzenleniyor. Bu etkinlikler, çocukların yaz tatillerini hem eğlenceli hem de öğretici bir şekilde geçirmelerini hedefliyor.

Ereğli'de çocuklara yaz etkinliği
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü Psikolojik Danışmanlık Birimi tarafından çocukların; bilişsel, sosyal, duygusal ve motor becerilerinin gelişiminin amaçlandığı etkinlikler, Ereğli Belediyesi Zübeyde Hanım Gündüz Bakımevi'nde Salı - Perşembe günleri saat 09.00 - 11.00 arasında gerçekleştiriliyor.

Ereğli'de çocuklara yaz etkinliği

Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan Başkan Akpınar: “Geleceğimizin teminatı çocuklarımız için yaz etkinlikleri kapsamında Ereğli Belediyesi Zübeyde Hanım Gündüz Bakımevinde gerçekleştirdiğimiz rehberlik çalışmalarıyla çocuklarımıza bilişsel, sosyal ve duygusal ve motor becerileri gelişimleri üzerine danışmanlık sağlıyoruz. Ayrıca etkinlik sayesinde çocuklarımız çeşitli sanatsal ve spor aktiviteleriyle bir araya gelerek hem yeni beceriler kazanıyor hem de sosyal etkileşimlerini güçlendirme fırsatı buluyorlar. Ereğli Belediyesi olarak özellikle çocuklarımız için bu tür sosyal etkinlikleri gerçekleştirmeyi önemsiyoruz, bu doğrultuda da hizmetlerimize devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bakmadan Geçme