Evde sağlık hizmeti alan vatandaşları yalnız bırakmıyorlar

Evde Sağlık Hizmetleri Biriminden hizmet alan hastaları, Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul ziyaret etti.

Sağlık Hizmetleri Birimi ekipleri, bakıma muhtaç vatandaşların yanında olmaya ve ihtiyaçlarını karşılamaya devam ederken, İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul da yaşlı vatandaşları ziyaret etti. Ziyaretler sırasında Yenipazar ilçesindeki Hükümet Mahallesi ile Direcik Mahallesi’nde ikamet eden ve evde sağlık hizmetlerinden yararlanan hastaların evlerini ziyaret etti. Aile bireyleri ve yaşlı hastalar ile sohbet eden Müdür Şenkul, talep ve isteklerini dinledi. Hastalara geçmiş olsun dileğinde bulunan Şenkul, Evde Sağlık Hizmeti alan hastaların durumları hakkında aileleri ile tedavisini yapan sağlık ekiplerinden de bilgi aldı.

Evde Sağlık Hizmetleri ekiplerinin hasta ve hasta yakınlarını takiplerini düzenli olarak sağladıklarını ve hastaların evlerinde tek başlarına olmadıklarını ifade eden İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, hastalara ulaşarak sabır, özveri, hoşgörü çerçevesinde tedavilerini gerçekleştiren ekiplere teşekkürlerini sunarak çalışmalarında başarılar diledi.

Sağlık Bakanlığı’nın şefkatli elinin her zaman vatandaşların yanında olduğunu da vurgulayan Şenkul, kaliteli sağlık hizmetini halka sunmaya devam ettiklerini ve her fırsatta yaşlıları ve evde sağlık hizmeti alan vatandaşları sağlık ekipleriyle birlikte ziyaret etmeye devam edeceklerini ifade etti.

Bakmadan Geçme