FİAT Egea'da dev indirim: En uygun araç şimdi daha da Uucuza!

Fiat Egea Cross'un son dönemde büyük bir ilgiyle karşılanması dikkat çekiyor. Bu versiyon, hem cross özelliklerinin dinamizmiyle hem de SUV konforunun genişliğiyle Fiat Egea modelinin mükemmel bir sentezi olarak öne çıkıyor. Şu an özel kampanya fiyatlarıyla sahip olunabilecek Fiat Egea Cross, otomobil tutkunları için oldukça çekici bir alternatif sunuyor. İşte detaylar...


Türkiye otomobil piyasasında Fiat firmasının çok uzun yıllardır elde ettiği ve herhangi bir rakibine bırakmadığı bir üstünlük bulunuyor. Firmanın Türkiye pazarındaki ağır toğu ise Fiat Egea oluyor. Ancak Fiat Egea’nın farklı versiyonları ile beraber ayrıca müşterilere sanki farklı bir model araç imkanları sunuluyor. Fiat Egea Sedan 2023 yılında Türkiye’de en çok satılan otomobil modeli olurken son dönemlerde Fiat Egea Cross da büyük bir dikkat çekmeyi başardı.

SUV VE CROSS KARIŞIK

Fiat Egea Cross oldukça sınırlarda dolaşan bir araç olarak değerlendiriliyor. Bu araç isminden de anlaşılabileceği gibi Cross segmentinde yer alıyor. Ancak boyu ve diğer özellikleri dikkate alındığında bu araç aynı zamanda C-SUV veya B-SUV olarak da değerlendiriliyor. Üstelik tüm bunları oldukça makul bir fiyatla müşterilere sunuyor. Renault Clio’dan daha ucuz fiyata müşterilere SUV deneyimi sunuluyor.

FİAT Egea'da dev indirim: En uygun araç şimdi daha da Uucuza!

KAMPANYALI FİYAT NE KADAR!
Fiat Egea Cross için firma tarafından kampanyalı fiyatlar açıklanarak müşterilere çok özel de indirimler yapıldı. Açıklanan liste fiyatı yerine kampanyalı fiyattan satış yapan firma oldukça cazip tekliflerle müşterilerin aklını çelmeyi başarıyor. Bu fiyat indirimleri için son iki günlük bir süre kaldı. Eylül ayından itibaren bu fiyatları herhangi bir koşulda bulmak mümkün olmayacak.

Fiat Egea Cross’un Street donanımının satış fiyatının 10.000 TL indirimle 802.900 TL’den başladığı bildirildi. Motor seçeneklerine göre bu donanımda 4 ayrı model bulunuyor ve fiyatlar 1.200.900 TL’ye kadar çıkabiliyor. Urban donanımında ise fiyatların 842.900 TL’den, Lounge donanımında da fiyatların 892.900 TL’den başladığı açıklandı.

Bakmadan Geçme