Gelecek Partisi Milletvekilinden Murat Kurum'a destek

Gelecek Partisi İstanbul Milletvekili Dr. Selim Temurci, katıldığı canlı yayında AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum'a destek olacaklarını açıkladı.

Gelecek Partisi Milletvekilinden Murat Kurum'a destek
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Temurci, Kadir Topbaş tarzı yaklaşımın İstanbul'un sorunlarına daha iyi geleceğini düşündüğünü belirtti. Ancak, aynı programda bulunan CHP'li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Temurci'nin Meclis'e CHP oylarıyla girdiğini hatırlatarak eleştirdi.

Gelecek Partisi İstanbul Milletvekili Dr. Selim Temurci, katıldığı canlı yayında AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum'a destek olup olmayacaklarıyla ilgili soruya Kurum'un seçim yarışında daha önce olduğu yanıtını verdi. Temurci, "Kadir Topbaş tarzı yaklaşımın İstanbul'un sorunlarına daha iyi geleceğini düşünüyorum." ifadelerini kullandı. Aynı programda bulunan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ise Temurci'nin Meclis'e CHP oylarıyla girdiğini hatırlatarak Daha ilk seçimde, oy aldıkları CHP'yi sattılar." ifadelerini kullandı.

Gelecek Partisi Milletvekilinden Murat Kurum'a destek

"MURAT BEY'İN ÖNDE OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM"
Katıldığı bir TV programında  "AK Parti'nin adayı Murat Kurum'u destekleme ihtimaliniz olur mu?" sorusuna cevap veren Temurci, "İstanbul'un siyasi kavgaların merkezi olmasını istemiyorum." diyerek "Ben Kadir Topbaş tarzı yaklaşımın İstanbul'un sorunlarına daha iyi geleceğini düşünüyorum. Bu konuda Murat Kurum'un daha önde olduğunu söylüyorum. Daha ne söyleyeyim?" ifadelerini kullandı.

 

Bakmadan Geçme