Gold Harvest'a yıldız yağmuru!

Belçika merkezli Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü (International Taste Institute) tarafından dünyanın önde gelen şef ve sömeliyelerince gerçekleştirilen tat değerlendirmesinde (Superior Taste Award), Gold Harvest olarak Master Nut Leblebi Ezmemiz çok büyük bir beğeni ile 91.8 puanla 3 yıldız alarak ''Sıradışı ürünler'' kategorisinde yerini aldı.

Gold Harvest'a yıldız yağmuru!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Belçika merkezli Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü (International Taste Institute) tarafından dünyanın önde gelen şef ve sömeliyelerince gerçekleştirilen tat değerlendirmesinde (Superior Taste Award), Gold Harvest; Master Nut Leblebi Ezmemiz çok büyük bir beğeni ile 91.8 puanla 3 yıldız alarak ‘’Sıradışı ürünler’’ kategorisinde yerini aldı.

Gold Harvest'a yıldız yağmuru!

Gold Harvest, eşsiz ve keşke dedirtmeyen Master Nut Ballı Mısır cipside yıldızını alarak ‘’Göze Çarpan Ürünler’’ kategorisinde büyük bir başarıya imza attı. 

Gıda sektörünün en prestijli ödüllerinden biri kabul edilen Superior Taste Award’ı kazanan Gold Harvest lezzetleri, böylelikle uluslararası arenada da tescillenmiş oldu.

Le Guide Michelin ve Gault & Millau gibi sektörün en iyi kuruluşları tarafından öne çıkarılan isimlerle çalışan 200'den fazla profesyonel şef ve sömeliyenin yer aldığı jüriden böyle bir onay alınması Türkiye pazarının zenginliğini ve gelişimini tanıtmak adına önemli bir kazanç durumunda.

Gold Harvest'a yıldız yağmuru!

Gold Harvest'ten konu ile ilgili yapılan açıklamada ise; “Gold Harvest Kuruyemiş Gıda ve Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi” adıyla yola çıktığımız 2018’den bu yana yenilikçi uygulama ve araştırmalarımızla 65.000 metrekare üzerine kurulu tesisimizde, yıllık 98.000 ton kuruyemiş, kuru meyve ve cips  üretimi ve paketleme kapasitemizle pazara yön vermeye ve Türkiye’ye katkı sağlamaya devam edeceğiz." denildi.

Bakmadan Geçme