Gülben Ergen 'Çocuklar Gülsün Diye' projesinde yeniden deprem bölgesinde

Gülsüm Ergen Başkanı olduğu Çocuklar Gülsün Diye projesinde, art arda üç anaokulunun açılışını yapmak için yeniden deprem bölgesine dönüyor. Yaşanılan felaket sonrasında Kahramanmaraş / Pazarcık'ta yaşanan 6 Şubat depremi sonrası Kahramanmaraş ve Hatay'da saha çalışmalarında yer alan, depremzedelerin yanında olan, ihtiyaçların duyulabilmesi için her platformda destek olan Gülben Ergen, başkanı olduğu ve daha önce 45 Anaokulu açılışı gerçekleştirdiği Çocuklar Gülsün Diye Derneği ile tekrar deprem bölgesine dönüyor.

6 Şubat sonrası çağrıda bulunduğu "11 Afet Bölgesinde 11 Anaokulu" açma sözünü bir bir yerine getiren Gülben Ergen ve Çocuklar Gülsün Diye Derneği; daha önce Diyarbakır, Gaziantep ve Kahramanmaraş'daki anaokullarının hızla açılışını gerçekleştirmişti. 

Gülben Ergen Çocuklar Gülsün Diye projesinde yeniden deprem bölgesinde

11 afet bölgesinde 11 anaokulu 
Eğitim / öğretime verilen yaz tatili arasında da dur durak vermeden çalışmaya devam eden Çocuklar Gülsün Diye Derneği başkanı Gülben Ergen; 25 Eylül'de Kilis, 26 Eylül'de Adana, 27 Eylül'de ise Osmaniye'deki anaokullarının açılışlarını bizzat gerçekleştirecek. Açılışlara hem protokolün hem de halkımızın yoğun ilgi göstermesi bekleniyor. 

Gülben Ergen Çocuklar Gülsün Diye projesinde yeniden deprem bölgesinde


Asrın felaketi, tüm yurtta yıllarca unutulmayacak derin acıları beraberinde getirirken; enkaz yığınları içerisinde büyüyen çocuklar okul öncesi eğitim fırsatına sahip olabilsin diye "11 Afet Bölgesinde 11 Anaokulu" sloganıyla yola çıkan Çocuklar Gülsün Diye Derneği; İskenderun, Hatay, Malatya, Adıyaman'da tamamlanmak üzere olan anaokullarının da kapılarını kısa sürede miniklere açmaya hazırlanıyor. 

Gülben Ergen Çocuklar Gülsün Diye projesinde yeniden deprem bölgesinde

Bakmadan Geçme