Güzide Çipan, MHP Konya Milletvekili aday adayı oldu

MHP ve Ülkücü camiasının yakından tanıdığı ve MHP MYK Üyesi Güzide Çipan 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Milletvekilliği genel seçimlerinde yer almak üzere 28. Dönem MHP Konya Milletvekili aday adaylığı müracaatını gerçekleştirdi.

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel seçiminde MHP Konya’dan aday adayı olduğunu açıklayan MHP MYK Üyesi Güzide Çipan; “  Liderim, Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli Bey ile tanıştığım, kendisini dinlediğim, ülküsünü anladığım, teşkilatıma İlk adımımı attığım,  25 Ekim 1992 gününden beri; her ahval ve şerait dahilinde ülkeme, milletime, davama ve teşkilatıma vazgeçilmesi mümkün olmayan sadakatle hizmet ettim. 

Liderimin talimatlarıyla, partimde belediye meclis üyeliği adaylığı, Konya MHP İl Yöneticiliği, 3 dönem Selçuklu ilçe başkanlığı, İlçe, il ve Büyük Kurultay delegeliği görevlerinde bulunduktan sonra halen Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktayım. 

Milliyetçi ve Hareketçi kimliğim ile Ülkeme, Milletime, Şehrime olan bağlılığım bütün dava arkadaşlarım başta olmak üzere hemşerilerimin malumudur.

Bu bağlılığım nezaretinde, Cumhuriyetimizin 100.yılında yani yeni bir yüzyılın baharında, Devletime ve Milletime TBMM çatısı altında da hizmet edebilmek için, 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği genel seçimlerinde yer almak üzere aday adaylığı müracaatımı, Sayın Genel Başkanımızın yüksek müsaadeleriyle gerçekleştirdim.

Destek ve dualarından dolayı bütün hemşehrilerime ve teşkilatımız mensuplarına minnettarım. Konya kamuoyuna saygılarımla arz ederim." dedi.
 

Kaynak: Haber Merkezi

Bakmadan Geçme