Hasan Kılca: 'Gayret göstereceğiz'

Konya'nın merkez Karatay İlçe Belediye Başkanı Hasan Kılca, yeni dönemde de gayret göstermeye devam edeceklerini söyledi. Başkan, 31 Mart Seçimleri için güçlü bir destek beklediklerini ifade etti.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, mahalle sakinleriyle buluşmaya devam ediyor. Bu kapsamda Kılca; AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, ilçe teşkilat mensupları ve belediye meclis üyeleriyle birlikte hafta sonunu merkeze uzak Göçü, Karakaya, Divanlar, Zincirli, Acıdort, Yarma, Sakyatan, Bakırtolu ve Şatır mahallelerinde geçirdi.

Hasan Kılca, Mehmet Genç ve ilçe teşkilat mensupları mahallelerde esnaf ziyareti yaparak vatandaşlarla bir araya geldi.

Sakinlere Karatay Belediyesi'nin yaptığı hizmetler anlatıldı, vatandaşlardan gelen istek ve önerileri dinlenildi. 

“İlçemiz için gayret göstermeye devam edeceğiz"

Hasan Kılca, “Ziyaretlerimiz, hemşerilerimizle olan bağlarımızın güçlenmesine vesile olurken, bir yandan da yatırım ve hizmetlerimizin yerinde planlanmasına da büyük katkı sağlamış oluyor. Bu şekilde bir taraftan yapılan hizmetleri, devam eden projeleri yerinde değerlendirip, diğer taraftan yeni taleplere ve görüşlere zemin oluşturuyoruz. Bu vesileyle ilçe başkanımız, teşkilat mensuplarımız ve belediye meclisi üyelerimizle birlikte merkeze uzak 10 mahallemizi ziyaret ettik. Hem görev süremiz olan 5 yıllık süre içerisinde yaptıklarımızı anlattık hem de yeni dönemde yapılacakları istişare ettik. Yarma mahallemizin su altyapısında bazı eksiklikler vardı. Bu konuda çalışma başlattık ve suyun ıslahı konusunda ciddi oranda tamamladık. Emekli konağımızın da yapımı devam ediyor. Ovadaki su ihtiyacının karşılanmasına yönelik de çalışma yapıyoruz. Yine sadece Yarma’da değil merkeze uzak 32 mahallemizin tamamında kilit parke, parke yol ve sıcak asfalt çalışması yürüttük ve tüm bu çalışmalarımızı tamamladık. İnşallah yeni dönemde de insanımız için ilçemiz için gayret göstermeye devam edeceğiz. 31 Mart Seçimleri için hemşerilerimizden güçlü bir destek bekliyoruz” diye konuştu.

“Hemşerilerimizle her daim istişare ve temas halindeyiz”

AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç ise 31 Mart Seçimlerinin öneminden bahsederek, “Bizler de AK Parti Karatay İlçe Teşkilatı olarak hemşerilerimizle her daim istişare ve temas halindeyiz. AK Parti hiçbir zaman içinden çıktığı insanından kopmamıştır kopmayacaktır. Bizler, seçimden seçime halkına uğrayan partilerden hiç olmadık. Bunun bilincinde olan halkımız da her seçimde olduğu gibi 31 Mart Yerel Seçimlerinde de gerekeni yapacaktır. İnşallah 31 Mart akşamı rekor bir oy oranıyla Karatay Belediye Başkanımız yine seçilecek ve hizmetlerine kaldığı yerden devam edecektir” ifadelerini kullandı.

Ziyaretlerinde 31 Mart Seçimleri için destek de isteyen Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’ya, AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Karakaya, Seyit Küçüksavran, Faruk Küçükkömürler, Tahir Yaylı, Hüseyin Özcan Sağbili ve Uğur Şakraker ile Karatay Belediyesi Meclisi Üyeleri Mevlüt Kanat, Ali Şen, Kemal Özarpa ve Zekeriya Avcı eşlik etti.

Bakmadan Geçme