Hava filtresinde uyuşturucu sevkiyatı denetine takıldı

Konya'da polis ekiplerinin durumundan şüphelenerek durdurduğu araçta yapılan aramalarda aracın motor kısmı hava filtresi içine gizlenmiş 1200 uyuşturucu hap ele geçirildi

Konya Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin uyuşturucu maddelerin kaynağının kurutulması için verdiği kararlı mücadele sürüyor. Ekiplerin Karatay ilçesinde düzenlediği operasyonda binlerce uyuşturucu hap ele geçirildi. 

Hava filtresinde uyuşturucu sevkiyatı denetine takıldı

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Karatay İlçesi Hacıveyiszade Mahallesi’nde şüphe üzerine bir aracı durdurarak arama gerçekleştirdi. Aracın motor kısmında bulunan hava filtresinin içerisine gizlenmiş 5 parça halinde 1200 adet ecstasy uyuşturucu hap ele geçiren ekipler araç içerisindeki 2 şüpheliyi gözaltına aldı.

 

ŞHava filtresinde uyuşturucu sevkiyatı denetine takıldıŞüphelilerin Tatlıcak Mahallesi’nde bulunan ikametlerine de operasyon düzenleyen ekipler ikamet içerisinde 41 bin 260 adet ecstasy olarak bilinen uyuşturucu hapın yanı sıra 1 adet ruhsatsız tüfek, 52 adet fişek, 3 adet döner bıçağı, 1 adet satır ve bir miktar suç unsuru para ele geçirdi. Şüpheliler Ahmet S. ve Ayşe S. hakkında Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak ve Uyuşturucu Kullanmak suçlarından adli işlem başlatıldı.

Bakmadan Geçme