• Haberler
  • Türkiye
  • İndirim duyurusu izdihama neden oldu: Birbirlerini ezdiler!

İndirim duyurusu izdihama neden oldu: Birbirlerini ezdiler!

Bursa'da bir zücaciye mağazasında açılışa özel indirimin yapılması izdihama neden oldu. Mağazaya akın eden kadınlar, düşe kalka girdiği mağazada birbirlerini ezdi.

İhlas Haber Ajansı’ndan yer alan habere göre, Bursa’da merkez Yıldırım ilçesinde bir zücaciye mağazası açılışa özel kampanya yaptı. Kampanyayı duyan kadınlar, mağazanın önünde günler öncesinden sıraya girdi. Yaklaşık 3 bin kişinin katıldığı açılışta vatandaşlar zaman zaman gergin anlar yaşadı. Açılış saatinin gelmesi ile birlikte mağazaya akın eden kadınlar birbirlerini iterken bazıları ise izdihamdan dolayı yere düştü. Kalabalık arasında kaybolan 15 yaşındaki bir kız çocuğu ise gözyaşları içerisinde yaklaşık yarım saat boyunca ailesinin kendisine ulaşmasını bekledi. 

İndirim duyurusu izdihama neden oldu: Birbirlerini ezdiler!
“GENELLİKLE AÇILIŞLARIMIZ BU ŞEKİLDE GEÇER”


Açılışta oluşacak yoğun kalabalığı beklediklerini söyleyen mağaza sahibi Bekir Yetişen, “Çok yoğun bir şekilde halkımızın ilgi alakasını gördük. Vatandaşlarımızın katılımlarından memnunuz. Fiyatlarımızı düşük tutarak müşteri devamlılığını sağlamak istiyoruz. Kalabalığın bu boyutlara ulaşacağını bekliyorduk. Genellikle açılışlarımız bu şekilde geçer. Bu seferki açılışımızda güvenliği arttırarak müşterilerimizin mağdur olmasının önüne geçtik” diye konuştu. 
 

Bakmadan Geçme