Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Cuma Buluşmaları'nda...

 Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Cuma Buluşmaları kapsamında Muhammed İkbal Camii'nde vatandaşlarla ve bölge esnafı ile buluştu

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Fevzi Çakmak Mahallesi’ni ziyaret etti. Cuma Buluşmaları kapsamında Muhammed İkbal Camii’nde vatandaşlarla bir araya gelen ve bölge esnafı ile vatandaşla buluşan Başkan Hasan Kılca; “Karatay için gayretle çalışıyor ve her anımızı hemşehrilerimizle birlikte geçiriyoruz. Bu birlik ile beraberliğimiz berekete ve ilçemizde hizmete dönüşüyor” dedi.

Cuma Buluşmaları geleneğini sürdüren Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Fevzi Çakmak Mahallesi’ndeki Muhammed İkbal Camii’nde vatandaşlarla buluştu.

Cuma Buluşması’nda Başkan Hasan Kılca’ya AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, ilçe teşkilatı, Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleri ve belediye meclisi üyeleri eşlik etti.

HER ANIMIZI HEMŞEHRİLERİMİZLE BİRLİKTE GEÇİRMEKTEN MUTLULUK DUYUYORUZ

İlçe sakinlerinin belediye hizmetleriyle ilgili öneri, istek ve düşüncelerini dinleyen Başkan Hasan Kılca, birçok konuda istişarelerin yapıldığı bu buluşmaların hizmet kalitesine önemli katkı sağladığını belirtti.

Hasan Kılca; “Karatay’ımızı mahalle mahalle, cadde cadde, sokak sokak dolaşıyor, hemşehrilerimizin taleplerini dinleyip birlikte çözümler üretiyoruz. Bugün de Fevzi Çakmak Mahallemizde Cuma namazı sonrası vatandaşlarımızla bir araya geldik. Bu buluşmalarımızla hemşehrilerimiz ile olan kardeşlik bağımızı güçlendiriyor ve her anımızı birlikte geçirmekten mutluluk duyuyoruz. Bu noktada da yaşadığımız birliktelik dev projelere ve hizmetlere dönüşüyor. Allah bu birlik ve beraberliğimiz bozmasın. Bu vesileyle de Konyalı hemşehrilerimiz başta olmak üzere tüm İslam âleminin mübarek Cuma gününü tebrik ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Bakmadan Geçme