Karatay'da Cuma buluşmaları devam ediyor

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Cuma Buluşmaları kapsamında MESVA Sanayi Sitesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. Cuma Namazı'nı MESVA Camii'nde kılan Başkan Hasan Kılca, namaz sonrasında esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti ve bölgeleriyle ilgili talep ile önerilerini dinledi.

Karatay Belediyesi’nin her hafta ilçenin farklı bir noktasında gerçekleşen Cuma Buluşmaları devam ediyor. Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’nın bu haftaki adresi ise MESVA Sanayi Sitesi oldu. 
MESVA Camii’nde kılınan Cuma Namazı’nın ardından bölgede faaliyet gösteren esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Hasan Kılca, gelen istek ve önerileri de dinledi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, Karatay Belediye Başkan Yardımcıları ile Karatay Belediyesi Meclis Üyeleri de Cuma Buluşması programında Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’ya eşlik ettiler. 

“Karatay’da yaşayan hemşehrilerimizin mutluluğu bizleri daha çok çalışmaya teşvik ediyor” diyen Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca; “Bizler her fırsatta hemşehrilerimizle bir araya gelmeye büyük özen gösteriyoruz. Cuma Buluşmaları kapsamında her hafta ilçenin farklı bir bölgesinde hemşehrilerimizle buluşuyor, onlardan gelen istek ve önerileri bizzat kendilerinden dinliyoruz. Amacımız hemşehrilerimizin yaşamını kolaylaştıracak, güzelleştirecek ve standardını arttıracak işler yapmak. Projelerimizi hayata geçirirken vatandaşlarımızın desteği de bizler için çok önemli. Onların önerilerini dikkate alıyoruz ve Karatay’ımıza birlikte hizmet ediyoruz” dedi.
 

Kaynak: Konya Hakimiyet

Bakmadan Geçme