Karatay tatil dönüşü bayramlaştı

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca Kurban Bayramı tatili dönüşü ilk mesai gününde belediye personeliyle bayramlaştı.

Karatay tatil dönüşü bayramlaştı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Kurban Bayramı sonrası ilk mesai gününde belediye personeliyle bayramlaştı. Karatay’da huzur dolu bir bayram yaşandığına dikkat çeken Hasan Kılca; bugüne kadar olduğu gibi Kurban Bayramı boyunca da hizmetlerin vatandaşa eksiksiz bir şekilde ulaşmasında gayret eden çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.  
Karatay Belediye Başkan Yardımcıları ile birim müdürlerinin de katıldığı bayramlaşma programlarının ilki Karatay Belediyesi Tatlıcak Tesisleri’nde oldu. Tesislerde görevli personelle bayramlaşan Başkan Hasan Kılca, Park ve Bahçeler Müdürlüğü tesislerinin ardından Karatay Belediyesi hizmet binasında görevli personeliyle de bayramlaştı.

Karatay tatil dönüşü bayramlaştı
KARATAY KONYA’NIN PARLAYAN YILDIZI OLDU
Hizmetlerin vatandaşa eksiksiz ve kaliteli bir şekilde ulaşmasında büyük emek sarf eden mesai arkadaşlarına teşekkür eden Hasan Kılca; Karatay’ın hayata geçirdiği yatırım ve hizmetlerle Konya’nın parlayan yıldızı olduğunu aktardı.  Karatay’ın örnek bir belediyecilik sergilediğine vurgu yapan Hasan Kılca şunları söyledi; “Kurban Bayramı süresince hepimiz görev yaptık. Amacımız hemşehrilerimizin rahat ve huzur içerisinde bir bayram geçirmesiydi. Sizler de bunun için alın teri döktünüz, gayret gösterdiniz. Hepinizden Allah razı olsun. Bayram süresince Karatay’ımızda huzuru bozan bir olay yaşanmadı. Vatandaşlarımız huzur içerisinde bayramını idrak etti. Amacımız Konya’mızı, Karatay’ımızı yaşanabilir kentler sıralamasında en üst sıralara çıkarmak. Onun için gece gündüz demeden çalışıyoruz' dedi.

Karatay tatil dönüşü bayramlaştı

Kılca ayrıca 'Bu amaçla tüm mesai arkadaşlarımızla beraber yol yürüyoruz. Belediye olarak tüm hizmetlerimizi kendi öz kaynaklarımızla hayata geçiriyoruz. Geçen dönem merkeze uzak mahallelerimizin alt yapı yatırımlarının, sosyal hizmet binalarının ve diğer tüm ihtiyaçlarının neredeyse tamamını karşıladık. Rutin belediye hizmetlerimiz ise tüm mahallelerimizde büyük bir titizlikle devam ediyor. Hedefimiz Karatay’ı daha üst sıralara taşımak. İlçemiz artık kentsel dönüşümüyle, parklarıyla sosyal donatı alanlarıyla yaşam alanları ile her geçen gün değişiyor. Bu değişimi ile cazibe merkezi bir Karatay ortaya çıkıyor ve ilçemiz artık kabuğuna sığmıyor. Bunda da tüm mesai arkadaşlarımızın emeği var. Bu düşüncelerle ilçemizin birlik ve beraberliğine katkı sunan etkinliklerimizin sorunsuz bir şekilde geçmesinde emeği bulunan tüm mesai çalışanlarımızdan Allah razı olsun, iyi ki varsınız. ” 

Karatay tatil dönüşü bayramlaştı

 

Bakmadan Geçme