Katılım yoğundu

Analiz Eğitim Kurumları ve Analiz Öğretim Kursları bu yıl bursluluk sınavını 24-25 Şubat 2024 tarihlerinde, bünyesinde yer alan 2 ayrı (Zafer ve Merak Yeniyol) şubesinde yoğun bir katılım ile gerçekleştirildi.

Katılım yoğundu
TAKİP ET Google News ile Takip Et

 Ücretsiz olan bursluluk sınavına 6.7.9.10 ve 11. Sınıf öğrencileri online başvuruda bulunarak bursluluk sınavı girdiler. Sınavlarda öğrencilere 80 soru sorulurken, 120 dakika süre verildi. Sınav sonuçları bir hafta sonunda online olarak açıklanacak.

Katılım yoğundu
Analiz Koleji ve Analiz Öğretim Kursları Yönetim Kurulu Başkanı Derya Emre ” Zafer ve Meram Yeniyol Şubemizde olmak üzere gerçekleştirdiğimiz 2024 yılı bursluluk sınavına çeşitli okul öğrencilerinin katılımının çok olması ve özellikle velilerin sınavımıza yakın ilgi göstermesi bizleri mutlu etmiştir. Sınavlarda başarılı olan öğrenciler yönetim kurulumuzun belirleyeceği ücretler ile kurslarımızda indirim sağlayacaklardır.

Katılım yoğundu
Analiz Eğitim Kurumları olarak hedefimiz, ülkemizin her alanda kalkınması için nitelikli bireyler ve öğrenciler yetiştirmektir. Konya’mızın eğitim seviyesinin yükseltilmesine katkı yapmayı, eğitim konusunda farkındalık yaratmayı, öğrencilerimizi birer dünya insanı olarak yetiştirmeyi hedefliyoruz. Gerek fiziki imkânlarımız, güçlü, yenilikçi eğitim programlarımız ve gerekse de deneyimli yönetici ve akademik kadromuzla öğrencilerimizi en iyi şekilde geleceğe hazırlıyoruz.

Katılım yoğundu
Analiz Eğitim kurumları ve Analiz Öğretim Kursları Bursluluk sınavına katılan tüm öğrencilerimize ve onları yalnız bırakmayarak büyük destek veren velilerimize kurumum adına teşekkür ediyorum” dedi

Bakmadan Geçme