Kavuş'tan anlamlı ziyaret!

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremin yıl dönümünde duygulandıran ziyaretler geçrekleştirdi. 6 Şubat Depremleri sonrasında Meram'a yerleşen aileleri evlerinde ziyaret eden Başkan Kavuş, 'Depremin ilk anından itibaren bölge için nasıl seferber olduysak, şehrimize gelen depremzedeler için de öyle seferber olduk' dedi.

Kavuş'tan anlamlı ziyaret!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, 6 Şubat’ta yaşanan Kahramanmaraş Depremlerinin yıl dönümünde, felaket sonrası Meram’a yerleşen aileleri evlerinde ziyaret etti. Başkan Kavuş’a ziyaretlerinde AK Parti Meram İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri de eşlik etti. Ailelere ‘geçmiş olsun’ temennisini yineleyen Başkan Kavuş, onlarla hasbihal etti, çocuklarla ve gençlerle ise özel olarak ilgilendi.

KAVUŞ; ACILARIMIZ İLK GÜNKÜ GİBİ HALA TAZE. AMA YARALARI SARMAK İÇİN MÜCADELEDEN BİR AN OLSUN VAZGEÇMEDİK

6 Şubat'ta meydana gelen Kahramanmaraş merkezli iki büyük deprem sonrasında vakit kaybetmeden bölgeye yardıma koştuklarını söyleyen Kavuş, Konya’ya ve Meram’a gelen depremzedelerle de özel olarak ilgilendiklerini, kalacak yer problemi başta olmak üzere tüm sıkıntıları için de seferber olduklarının altını çizdi. “Depremden etkilenen vatandaşları, o bölgede, ilçemizde ve şehrimizde asla yalnız bırakmadık” diyen Kavuş, şunları söyledi:

“Kolay kolay unutulmayacak acılar yaşadık. Acılarımız hala ilk günkü gibi taze belki ama devletimiz ve milletimiz yaşanan bu elim olayın yaralarını el birliği ile hızlı bir şekilde sarmaya devam ediyor. Biz de belediye olarak bugün dahi bir taraftan deprem bölgesinin ihtiyaçları için koşturmaya, diğer taraftan da şehrimize ve ilçemize yerleşen ailelerin yanlarında olmaya ve onlarla yakından ilgilenmeye devam ediyoruz.”

Bakmadan Geçme