Kayıp çaycı cinayete kurban gitmiş

Konya'nın Güneysınır ilçesinde, iki gündür kayıp olarak aranan çay ocağı işletmecisinin öldürüldüğü ortaya çıktı

Konya’nın Güneysınır ilçesinde kendisinden 2 gündür haber alınamayan çay ocağı işletmecisi Yıldırım Uyan'ın, husumetlisi tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Polis ekipleri, şüpheli Ali Osman K'yi gözaltına aldı ve itiraf ettiği cinayetin ardından cesedin dağlık alana gömüldüğünü söyledi. Yıldırım Uyan'ın cesedini bulma çalışmaları devam ediyor.
Konya'nın Güneysınır ilçesinde iki gündür kayıp olan çay ocağı işletmecisinin husumetlisi tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Katil zanlısı suçunu itiraf ederken çay ocağı işletmecisinin cansız bedeninin bulunması için çalışma başlatıldı.
TARTIŞMADA ÖLDÜRDÜĞÜNÜ İTİRAF ETTİİ
İlçede çay ocağı işleten 42 yaşındaki Yıldırım Uyan'dan iki gündür haber alamayan yakınları polise haber verdi. Uyan'ın bulunması için çalışma başlatan polis ekipleri, çay ocağı işleten ve Uyan ile 17 Ocak'ta kavga eden 30 yaşındaki Ali Osman K'yi gözaltına aldı. Sorgusunda, yeniden tartıştığı Uyan'ı döverek öldürdüğünü itiraf eden şüphelinin, cesedi ise dağlık alana gömdüğünü söylediği öğrenildi. Yıldırım Uyan'ın cesedini arama çalışmaları sürüyor.
 

AA

Bakmadan Geçme