• Haberler
  • Konya
  • Kaza yaptığı araç 2 saat sonra alevlere teslim oldu!

Kaza yaptığı araç 2 saat sonra alevlere teslim oldu!

Konya'da bir şahsın emanet aldığı araç, 2 saat sonra park halindeyken alev aldı. Yangın sonrası araçta maddi hasar oluştu. 

Konya’da bir şahsın emanet aldığı araç, 2 saat sonra park halindeyken alev aldı. Yangın sonrası araçta maddi hasar oluştu. 

Konya’nın Selçuklu ilçesine bağlı Yazır Mahallesi Halil Ürün Caddesi üzerinde meydana gelen olayda Cömert E., arkadaşından 42 AFM 864 plakalı otomobili emanet aldı.

Halil Ürün Caddesi üzerinde akşam saatlerinde seyir halinde olduğu sırada farklı bir otomobil ile çarpıştı.


 Kazada maddi hasar oluştu. Cömert E., cadde üzerine aracı bir iş yeri önüne park etti. Kazadan yaklaşık 2 saat sonra araç henüz belirlenemeyen bir nedenle alev aldı. 


Yangını fark eden yakındaki akaryakıt istasyonunda aracına yakıt alan Yasin D. ve bir akaryakıt istasyonu çalışanı, yangın söndürme tüpü ile araçtaki alevlere ilk müdahaleyi yaptı. 


İhbar üzerine olay yerine sevk edilen itfaiye ekiplerince yangın söndürüldü. Otomobilde maddi hasar meydana geldi.

Kaza yaptığı araç 2 saat sonra alevlere teslim oldu!

“ARAÇ YANIYORDU, SÖNDÜRDÜK”


Araçtaki yangına ilk müdahaleyi yapan Yasin D., “Ben aracıma benzin alıyordum. Petrolde duran arkadaş tüple koştu. Ben de bir tüp alıp koştum.

O müdahale ederken ben de müdahale ettim. İlk müdahalemizi yaptık, sonra itfaiye geldi. Araç yanıyordu, söndürdük” dedi. Olayla ilgili tahkikat başlatıldı.
 

Bakmadan Geçme