KGC' ye, CHP'den Hayırlı olsun ziyareti

Konya Gazeteciler Cemiyeti(KGC) Başkanı Sefa Özdemir ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden CHP Konya İl Başkanı Bekir Yaman, il yönetim kurulu üyeleri ve Konya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Sonkaya, hayırlı olsun derken başarı diledi.

KGC' ye,  CHP'den Hayırlı olsun ziyareti
TAKİP ET Google News ile Takip Et

CHP heyetinin ziyaretinden memnun oldukları belirten KGC Başkanı Sefa Özdemir, “Bizleri ziyaretinden dolayı CHP İl Başkanı Bekir Yaman ve beraberindeki heyete teşekkür ediyoruz. Hepimizin malumu Pazar günü sandıkta oy kullanacağız. Bu seçimin ülkemize ve şehrimize hayırlar getirmesini dilerken, belediye başkan ad aylarına da başarılar diliyorum” dedi. 

KGC' ye,  CHP'den Hayırlı olsun ziyareti

CHP Konya İl Başkanı Bekir Yaman Sefa Özdemir’e ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun diyerek, “KGC cemiyeti başkanı olarak yeniden seçilen Sefa Özdemir’e ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun. Başarılar diliyorum. Her zaman özgür basından yana olduk. Basının sorunlarının çözümüne elimizden gelen katkıyı sunmaya devam edeceğiz. Konya basınına bizlere verdiği destekten dolayı teşekkür ediyoruz. İşlerinizde kolaylıklar diliyoruz” diye konuştu. 

CHP Konya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Sonkaya yapacağı hizmetleri ve projelerini anlattı.   
 

Bakmadan Geçme