Kim Milyoner Olmak İster'de 1 milyon liralık Filistin sorusu!

Kenan İmirzalıoğluoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 1 milyon liralık soru açıldı. Soruda Filistin detayı dikkat çekti.

Kim Milyoner Olmak İster'de 1 milyon liralık Filistin sorusu!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Ünlü oyuncu ve sunucu Kemal İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışması sorulan sorular ile sık sık gündeme geliyor. Son olarak yarışmacı Eyüp İşler 1 milyon TL değerindeki soruyu açtırdı. Sorudaki Filistin detayı dikkat çekti.

Yarışmacı Eyüp İşler, 1 milyon Tl değerinde olan "İsrail'in işgal ettiği Filistin topraklarında Filistin bayrağı ve renklerini yasaklaması sonrası, hangisi protesto sembolü haline gelmiş ve bir dönem sokakta onu taşıyanlar tutuklanmıştır?" sorusuna, "Karpuz dilimi" cevabını vererek 5 milyon liralık soruyu açtırmaya hak kazandı.

Kim Milyoner Olmak İster'de 1 milyon liralık Filistin sorusu!

İMİRZALIOĞLU GAZZE'YE DAİR KONUŞTU

Kenan İmirzalıoğlu Gazze'de yaşanan vahşete karşı, "İnşallah o topraklara barış gelir, oradaki sivil insanların ölümü son bulur. Şu sivillerin ölmesi hepimizin içini acıtıyor. Gazze'deki sivilleri, bütün dünya bir gözünü kapatarak, bir kulağını tıkayarak izliyor. Gerçekten haklının yanında olmuyorlar. İnşallah kendini büyük gören ülkeler, insani vicdani bir şekilde son bulur. Oradaki insanlar için dua ediyoruz." şeklinde konuştu.

Bakmadan Geçme