KONTİMDER 4. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Konya Tesisat ve İnşaat Malzemecileri Derneği (KONTİMDER) 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı üyelerin katılımı ile 29 Nisan 2023 Cumartesi günü dernek merkezinde gerçekleştirildi. Genel kurul toplantısında dernek yönetim kurulu başkanlığına Mehmet Yenikaynak seçildi.

Genel Kurul Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Genel Kurul’da eski başkan Gökhan Küçük, 2 yıllık dernek faaliyet raporunu sundu ve yeni yönetim kuruluna başarılar diledi.

KONTİMDER yeni başkanı Mehmet Yenikaynak, yeni dönemde derneğin ilke ve hedeflerinde doğrultusunda çalışmaların artarak devam edeceğini belirterek, “KONTİMDER sektörel bir dernek olarak Konya’da 7 yıldır faaliyet gösteriyor. Bu süreçte önemli çalışmalar yaptı, sektörel birlik ve beraberlik yanında sektörün yaşadığı sorunların çözümünde katkı sundu ve sunmaya devam edecek. Geçmiş dönem yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Bizde yeni yönetim kurulu ile sektörümüze, şehrimize, ülkemize hizmet için çalışacağız ” diye konuştu.

Konya Tesisat ve İnşaat Malzemecileri Derneği (KONTİMDER) Yönetim Kurulu Üyeleri :Mehmet Yenikaynak (Başkan), Ali Tetik, N. Cüneyt Tat, C. Cem Taşpınar, Mehmet Uslu, Fatih Kalfa, M. Arif Yılmaz Kart, M. Ali Okka, Erkan Başar, Mustafa Dişli, Elif Acar, Mevlüt Yaman, Mustafa Kiriş, Ramazan Doğru, Hasan Boztepe, İbrahim Tanır, Tahir Armutcu, Hasan Erden, İlyas Savaş, Melih Ukdem, Ümit Karatekin

Kaynak: Haber Merkezi

Bakmadan Geçme