• Haberler
  • Güncel
  • Konya Bakırcılar Odası Başkanı İbrahim Işık kadın esnafların kadınlar gününü kutladı

Konya Bakırcılar Odası Başkanı İbrahim Işık kadın esnafların kadınlar gününü kutladı

Konya Bakırcılar Odası Başkanı İbrahim Işık, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle, odaya üye kadın esnafları ziyaret ederek, gününü kutladı.

Konya Bakırcılar Odası Başkanı İbrahim Işık kadın esnafların kadınlar gününü kutladı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Konya Bakırcılar Odası Başkanı İbrahim Işık, odanın Genel Sekreteri Meryem Doğru'ya bir çiçek hediye edip gününü kutladıktan sonra beraber, odaya üye kadın esnafları ziyaret edip birer çiçek hediye ederek günlerini kutladı.

Ziyaretlerde, Kadın esnaflarının kadınlar gününü kutlayan ve bir süre sohbet eden Konya Bakırcılar Odası Başkanı İbrahim Işık, "Bugün Dünya Kadınlar Günüdür. Anamız, eşimiz ve kardeşimiz olan Kadınlarımızın bu anlamlı gününü kutluyorum.  Her kadın bir girişimci olduğu gibi,bir emekçidir.  Genel Sekterimizle birlikte odamıza üye kadın esnaflarımızı ziyaret ederek, birer çiçek hediye ettik. Bir süre sohbet ederek günlerini kutladık. Ayrıca bütün kadın esnaf üyelerimize de , 'Depremle birlikte birçok anamızı, kız kardeşlerimizi ve genç kızlarımızı kaybettik. Mekanları cennet olsun. Bir Fatiha'da sizden olsun' şeklinde bir mesaj göndererek, kadınlar gününü kutladık. Depremlerde hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz. Kadınlarımızın ticaret hayatında daha fazla yer alması ve aktifleşmeleri için oda olarak elimizden gelen katkıyı vermeye devam edeceğiz" dedi.    
 

Bakmadan Geçme