Konya Büyükşehir Belediyesi Şehir Konferansları'nda İlgi Çeken Panel: 'Gazze İmtihanımız'

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 'Şehir Konferansları' kapsamında, bu akşam saat 20.00'de Güneysınır Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek olan etkinlik büyük bir ilgiyle bekleniyor. Panelin konuğu, sevilen isimlerden Necmettin Nursaçan olacak. Nursaçan, 'Gazze İmtihanımız' başlıklı paneliyle izleyicilere önemli bilgiler sunacak.

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen "Şehir Konferansları" kapsamında, bu akşam saat 20.00'de Güneysınır Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek olan etkinlik büyük bir ilgiyle bekleniyor. Panelin konuğu, sevilen isimlerden Necmettin Nursaçan olacak. Nursaçan, "Gazze İmtihanımız" başlıklı paneliyle izleyicilere önemli bilgiler sunacak.

Etkinlik, Güneysınır halkını bir araya getirerek Gazze'yle ilgili önemli konuları masaya yatırmayı amaçlıyor. Panelde, Necmettin Nursaçan'ın deneyimleri ve bakış açısıyla Gazze'nin güncel durumu ele alınacak, konuya dair sorular yanıtlanacak.

Etkinlik, ilçe sakinlerine önemli bir bilinçlenme fırsatı sunarken, aynı zamanda Gazze'ye destek olma ve sorunlara dikkat çekme amacını taşıyor. Konya Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği Şehir Konferansları, ilçelerin ve merkezin sosyal, kültürel ve politik gelişimine katkı sağlamak amacıyla düzenleniyor.

Güneysınır ve çevre ilçelerden gelecek misafirlerin yoğun ilgi göstermesi beklenen panel, Gazze'yle ilgili duyarlılığı artırma adına önemli bir adım olacak. Katılımcılar, etkinlik kapsamında Necmettin Nursaçan'ın deneyimlerinden yola çıkarak Gazze'nin zorlu imtihanına dair daha fazla bilgi edinecekler.
 

Özel Haber

Bakmadan Geçme