• Haberler
  • Spor
  • Konya Büyükşehir Belediyespor Volkan Ertetik ile yola devam dedi

Konya Büyükşehir Belediyespor Volkan Ertetik ile yola devam dedi

Türkiye Sigorta Basketbol Ligi'ne yükselen Konya Büyükşehir Belediyespor, Genel Menajer Gökhan Yalçın ve Başantrenör Volkan Ertetik ile yola devam edeceklerini duyurdu.

Önümüzdeki sezon Türkiye Sigorta Basketbol Ligi’nde (TBL) mücadelesine devam edecek  Konya Büyükşehir Belediyespor’da yeni sezon planlaması yapılıyor.

TB2L’de lig etabında çıktığı 14 karşılaşmanın tamamından galip ayrılarak Türkiye’de tüm basketbol camiasının takdirini kazanan Konya Büyükşehir Belediyespor’da yeni sezon için antrenör ekibiyle yapılan görüşmelerde Genel Menajer Gökhan Yalçın ve Başantrenör Volkan Ertetik ile devam etmeye karar verildi.

 

Başantrenör Volkan Ertetik için Konya Büyükşehir Belediyesi’nde imza töreni gerçekleşti.

Konya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Şükrü Koyuncu’nun da katıldığı imza töreni sonrası duygularını paylaşan Ertetik, herkes için çok zorlu ve güzel bir sezonun geride kaldığını vurguladı.

 

Konya Büyükşehir Belediyespor Başantrenör Volkan Ertetik ile yola devam dedi

“Bana güvenen başkanlarıma çok teşekkür ediyorum”

 

Volkan Ertetik,Haklı bir gurur yaşadıklarını dile getirerek, “Öncelikle başkanımıza ve başkanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bize çok destek oldular. Konya olarak yeni sezonda Türkiye Basketbol Ligi’nde mücadele edeceğiz. Yeni bir heyecan, yeni bir soluk. Bizim de yeni olacağımız bir lig. Büyükşehir Belediyespor olarak Konya’yı en iyi şekilde temsil edeceğimizi düşünüyorum. Bana güvenen başkanlarıma çok teşekkür ediyorum. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıp alnımızın akıyla bu işten de çıkacağız” ifadelerini kullandı.

Bakmadan Geçme