Konya'da 50'nci Yıl Dönümlerini Birlikte Kutladılar!

Akköylüler Kuyumculuk 50. Yıl kuruluş yıldönümünde bir ilke imza atarak, evliliklerinin 50. Yıl dönümlerini kutlayan Kazım- Cennet Yavuzyiğit çiftiyle bir araya gelerek altın yüzük hediye etti. Altın ve Kuyumculuk sektöründe Konya'nın en köklü firmalarından biri olan Akköylüler Kuyumculuk 50 nci kuruluş yıldönümünü düzenledikleri çeşitli etkinliklerle kutluyor. 

Konya'da 50'nci Yıl Dönümlerini Birlikte Kutladılar!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Mevlana Caddesi üzerinde bulunan merkez mağazasında gerçekleşen etkinlikte, Akköylüler Kuyumculuk sahibi R. Semih Akköylü çifti tebrik ederek özel bir hediye sundu.

Akköylüler Kuyumculuk ‘un 50 yıllık deneyimi ve müşterilere verdiği güven vurgusuyla yapılan etkinlikte, çiftin uzun süren birlikteliği ve aşk dolu yaşamı özel bir konuşmayla kutlandı.

Etkinliğe Akköylüler Kuyumculuk yetkilileri ve basın mensupları da katıldı.

R. Semih Akköylü, yaptığı konuşmada çifti tebrik ederek 50 yıl boyunca müşterilere verdikleri güvenden bahsetti ve Akköylüler Kuyumculuk ailesi olarak uzun yıllara dayanan birliktelikleri kutladıklarını belirtti.

Bu özel etkinlik, uzun süren aşkların ve değerli birlikteliklerin önemini vurgulamak adına anlamlı bir buluşma olarak değerlendirildi

Etkinlikte söz alan Selim Aköylü, yaptığı konuşmasında şu sözlere yer verdi Bugün burada, Akköylüler Kuyumculuk'un 50. yılında Kazım Bey ve Cennet Hanımın evliliklerindeki 50. yılını kutlamak için bir araya geldik. Bu özel günümüzde sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyuyorum. Kazım Bey ve Cennet Hanım, 50 yıl boyunca birlikte yaşadığınız aşk ve sadakat, bizim için büyük bir ilham kaynağı olmuştur. Sizin gibi örnek çiftlerin varlığı, işimizi yaparken bize güç veriyor ve bizleri daha da motive ediyor. Akköylüler Kuyumculuk olarak, uzun yıllardır sevginin ve değerlerin simgesi olan mücevherleri siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz. Her bir ürünümüzde, aşkı ve özel anları temsil eden bir parça bulabilirsiniz. Kazım Bey ve Cennet Hanım, sizin gibi uzun yıllar süren birliktelikler, bizim için çok kıymetlidir ve bu özel gününüzde sizleri burada ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Sevgili Kazım Bey ve Cennet Hanım, bu özel gününüzde sizlere Akköylüler Kuyumculuk ailesi olarak bir hediye sunmak istiyoruz. Bu hediye, uzun yıllar boyunca birlikte geçirdiğiniz anıları ve sevginizi simgeleyen bir parça olacak. Umarım bu hediye, sizlere mutluluk ve sevgi dolu anılarla dolu bir gelecek sunar. Kazım Bey, Cennet Hanım, 50. yılınızı bir kez daha kutlar, mutluluk ve sağlık dolu nice yıllar dilerim "dedi.

Bakmadan Geçme