Konya'da anlamlı program

Konya'da anlamlı program düzenlendi. Konya Görmeyenler Derneği Konya İl Müftülüğü ve Meram İlçe Müftülüğü ile Beyaz Baston Haftası dolayısıyla programı gerçekleştirildi

DUALAR EDİLDİ

Kapu Camii’nde gerçekleşen programda Selçuk Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mithat Eser günün anlamına yönelik sohbet gerçekleştirdi. Ayrıca Kapu Camii görevlileri tarafından Mevlid-i Şerif okundu ve Konya İl Müftü Yardımcısı Abdullah Yalman tarafından dua edildi.

HALK BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ

Mehmet Erarabacı Kur’an-ı kerim okundu ve İkramlar da bulunuldu. Programa Konya il müftü yardımcısı Abdullah Yalman, Meram ilce müftüsü Zekeriya Koçak, kuranı kerim bülbülü Mehmet Erarabacı, çok sayıda engelli ve halk katılım sağladı.

GELEN MİSAFİRLERE İKRAMDA BULUNULDU

Konya Görmeyenler Derneği Mehmet Ali Şahin programa katılan emeği geçenlere, başta Konya İl Müftülüğüne, Meram Müftülüğüne, hayırseverliği ile bilinen  Toptancılar Site Başkanı İbrahim Kaya'ya ve dernek üyelerine teşekkür etti program Konya görmeyenler derneği toptancılar site başkanlığının halka ve engellilere  cay ikramıyla son buldu.

Konya Hakimiyet

Bakmadan Geçme