Konya'da Futbol ve Voleybol Turnuvası o tarihte başlıyor

Seydişehir Belediyesi Başkanlık Kupası Futbol ve Voleybol Turnuvasının ilk kurasını çeken Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, turnuvanın hayırlara vesile olmasını temenni ederek tüm sporculara şimdiden başarılar diledi.

KONYA HABER: 17 takımın mücadele edeceği futbol Turnuvasında ilk maç  22 Mayıs 2023 günü Pazartesi günü Saat 17.0'da 2 nolu sentetik çim sahada, 6 takımın mücadele edeceği Voleybol Turnuvasının ilk maçı ise 23 Mayıs 2023 Salı günü Saat:17.30 Atatürk Spor Salonunda oynanacak. 

Atatürk Spor Salonu yanında bulunan çim sahada oynanacak futbol karşılaşmalarının ilk maçı Test Makine Spor -  ile Deutz Fahr Kayağızlı Spor arasında, Atatürk Spor Salonunda oynanacak  Voleybol Turnuvasının ilk maçı ise Sey. Cimn. Gökay İnş Spor ile Tepecik Spor takımları arasında oynanacak. 
Seydişehir Belediyesinin her yıl geleneksel hale getirdiği Başkanlık Kupası Futbol ve Voleybol karşılaşmalarının birlik, beraberlik ve kardeşlik havası içinde geçtiğini kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal “geleneksel hale getirerek her yıl düzenlediğimiz futbol ve voleybol turnuvalarımıza vatandaşlarımızın kardeşlik duygusu içerisinde yoğun bir katılım gösteriyor. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da 500’e yakın sporcu turnuvamızda mücadele edecek. Düzenlediğimiz futbol ve voleybol turnuvaları hemşehrilerimiz arasında birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştiriyor. Turnuvalarımızı Kurban Bayramında önce tamamlamayı hedefliyoruz. Turnuvalarımızda mücadele edecek olan tüm sporcularımıza şimdiden başarılar diliyorum” diye konuştu. 

KONYA HABER - HAKİMİYET
 

Kaynak: Konya Hakimiyet

Bakmadan Geçme