• Haberler
  • Konya
  • Konya'da Bu Hafta Sıcak ve Bulutlu Hava Bekleniyor

Konya'da Bu Hafta Sıcak ve Bulutlu Hava Bekleniyor

Konya'da önümüzdeki hafta hava sıcaklığının mevsim normallerinin üzerinde olması ve parçalı bulutlu havanın hakim olması bekleniyor.

Konya'da önümüzdeki hafta hava sıcaklığının mevsim normallerinin üzerinde olması ve parçalı bulutlu havanın hakim olması bekleniyor.
16 Nisan Pazartesi günü Konya'nın genelinde az bulutlu bir hava hakim olacak. Sıcaklıklar gündüz 25 dereceye, gece ise 10 dereceye kadar düşecek.
17 Nisan Salı günü de az bulutlu bir hava bekleniyor. Sıcaklıklar gündüz 24 dereceye, gece ise 7 dereceye kadar düşecek.
18 Nisan Çarşamba günü Konya'da parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. Sıcaklıklar gündüz 23 dereceye, gece ise 6 dereceye kadar düşecek.
19 Nisan Perşembe günü Konya'da parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. Sıcaklıklar gündüz 25 dereceye, gece ise 10 dereceye kadar yükselecek.
20 Nisan Cuma günü Konya'da parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. Sıcaklıklar gündüz 25 dereceye, gece ise 10 dereceye kadar yükselecek.
Konya'nın 31 ilçesinde de hava durumu genel olarak bu şekilde olacak. Bazı ilçelerde yer yer sağanak yağış ihtimali var.
Haftalık hava durumunu takip etmek için Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün web sitesini ve mobil uygulamasını takip edebilirsiniz.
 

Özel Haber

Bakmadan Geçme