Konya'da Bugün Nerelerde Su kesintisi Yaşanacak?

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, abonelerine daha etkin ve güvenilir hizmet sunmak amacıyla KOSKİ'nin resmi web sitesinde bulunan 'Arıza ve Kesintiler' sekmesi, vatandaşlara anlık bilgi sunuyor. İşte bugün KOSKİ'nin yapacağı çalışmalar dolayısıyla su kesintisinin yaşanacağı yerler…

Konya'da Bugün Nerelerde Su kesintisi Yaşanacak?
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, abonelerine daha etkin ve güvenilir hizmet sunmak amacıyla KOSKİ'nin resmi web sitesinde bulunan "Arıza ve Kesintiler" sekmesi, vatandaşlara anlık bilgi sunuyor.

Bu sekme sayesinde vatandaşlar, ilçe ve mahalle bazlı arama yaparak arıza tipi ve arıza durumuna göre harita üzerinden yapılan çalışmanın durumu hakkında bilgi sahibi olabiliyor.

Arıza durumuna göre renk değiştiren ikonlara tıklayan vatandaşlar; arızanın adresi, müracaat, müdahale, bitiş süreleri, ekip numarası gibi bilgileri görüp, yol tarifi alabiliyor. Ayrıca vatandaşlara KOSKİ tarafından gönderilen SMS ile bildirilen iş emri numarasına göre de arama yapılabiliyor.

Harita üzerinde su kesintisi olan arıza alanları; arıza simgesi ve arıza alanının çizilmesi yöntemiyle gözlemlenebiliyor. Ayrıca vatandaşlar KOSKİ'ne arıza bildirimi yaptıklarında kendilerine gelen SMS'deki bağlantıya tıklayarak direkt ilgili arıza konumuna odaklanan haritaya ulaşabiliyor.

Bu uygulamayla, vatandaşlar su kesintileri ve arızalar hakkında anlık bilgi sahibi olarak mağduriyet yaşamalarının önüne geçilmesi amaçlanıyor.

İşte bugün KOSKİ’nin yapacağı çalışmalar dolayısıyla su kesintisinin yaşanacağı yerler…

Bakmadan Geçme