Konya'da kaçakçılara büyük darbe: 19 gözaltı!

Konya Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı çalışmalar kapsamında çok sayıda kaçakçılık ürünü ele geçirildi. Operasyonlarda 19 şüpheli gözaltına alındı.

Konya'da kaçakçılara büyük darbe: 19 gözaltı!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Konya’da güvenlik güçlerinin kaçakçılara yönelik operasyonları hız kesmede devam ediyor. Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, yaptıkları operasyonlar kapsamında Selçuklu, Karatay ve Ereğli ilçelerinde kaçak sigara ve tıbbi ürün üretimi-satışı yapıldığı tespit edilen 6 işyeri ve 4 evde arama yapıldı. Yapılan aramalarda, 18.000 adet kaçak tıbbi ürün, 202 kg. Kıyılmış tütün, 19.780 adet doldurulmuş sigara, 155.600 adet sahte bandrollü makaron, 28 kg. Nargile tütünü, 282 adet elektronik sigara, 7 adet akıllı saat ve 2 adet sigara sarma makinesi ele geçirildi. 9 kişi gözaltına alındı.

Konya'da kaçakçılara büyük darbe: 19 gözaltı!
ÇOK SAYIDA SİLAH ELE GEÇİRİLDİ!

KOM Şube Müdürlüğü ekiplerince silah kaçakçılarına yönelik yapılan çalışmalar kapsamında Ankara Caddesi üzerinde durdurulan bir araçta yapılan aramada 35 adet Otomatik Piyade Tüfeği, 70 adet Şarjör Ele geçirildi. Şüphelilerin ifadeleri doğrultusunda Beyşehir ilçesinde tespit edilen silah üretim hanesine baskın yapıldı. Yapılan baskında 12 adet Otomatik Piyade Tüfeği ve 22 adet Şarjör daha ele geçirildi. Beyşehir ilçesinde durdurulan bir araçta ise 5 adet tabanca ve tabanca parçaları ele geçirildi. 8 şüpheli gözaltına alındı.

Konya'da kaçakçılara büyük darbe: 19 gözaltı!

KOM Şube Müdürlüğü tarafından akaryakıt kaçakçılığına yönelik yapılan analiz ve saha çalışmaları neticesinde 1 araçta arama yapıldı. Yapılan aramada 9.155 litre kaçak akaryakıt ele geçirildi. 2 kişi gözaltın alındı.


 

Bakmadan Geçme