Konya'da Mistik Müzik Festivali Coşkusu

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay Mistik Müzik Festivali etkinliğinde vatandaşlarla bir araya geldi.

KONYA HABER:20.Uluslararası Konya Mistik Müzik Festivali dolayısıyla Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Kültürpark’ta düzenlenen çocuk etkinliklerine katılarak Zafer Meydanı’ndaki sokak müziği ve el sanatları stantlarını ziyaret etti. 


Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Uluslararası Konya Mistik Müzik Festivali kapsamında düzenlenen etkinliklere katıldı.

Konya'da Mistik Müzik Festivali Coşkusu

Festival ekinliğiin başlangıcı olarak Başkan Altay, Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Kültürpark Amfi Tiyatro’da gerçekleştirilen “Çocuk Etkinlikleri”nde çocuklarla bir araya geldi. 

Konya'da Mistik Müzik Festivali Coşkusu

Konya halkının yoğun ilgi gösteriği fevstival etkinliklerin Mistik Müzik Festivali kapsamında devam ettiğini belirten Başkan Altay, “30 Eylül Hazreti Mevlana’nın doğum günü. Etkinliklerimiz 30 Eylül akşamına kadar sürecek. Hepinize iyi eğlenceler diliyorum. Tüm çocuklarımızın gözlerinden öpüyorum” diye konuştu.  
Etkinliklerde gönüllerince eğlenen çocuklar da çok mutlu olduklarını belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti.

Konya'da Mistik Müzik Festivali Coşkusu

Sokak Müzikleri’ne Yoğun İlgi
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı, Uğur İbrahim Altay’ın bir sonraki durağı Zafer Meydanı’ydı. Meydan’da gerçekleştirilen sokak müziği ve el sanatları etkinliklerine katılan Başkan Altay, burada da stantları gezerek vatandaşlarla sohbet etti. Sokak müziği etkinliklerine katılan vatandaşlar bu tür etkinliklerin devam etmesini istediklerini söyledi.
Konya Büyükşehir Belediyesi’nin Uluslararası Konya Mistik Müzik Festivali kapsamında gerçekleştirdiği etkinlikler 30 Eylül akşamına kadar vatandaşlarla buluşmaya devam edecek. Sanatseverler festival için detaylı bilgilere “mistik.kulturyolufestivalleri.com” adresinden ulaşabiliyor.

KONYA HABER- KONYA HAKİMİYET

Bakmadan Geçme