Konya'da moda rüzgarı esecek: Bu tarihte adeta ziyaretçi akını olacak!

26 Ekim 2023'te kapılarını açacak olan Konya Ayakkabı Çanta Moda Fuarı, Konya Ayakkabıcılar Odası'nın destekleriyle gerçekleşiyor. Başkan Muhammet Acar, sektörün uluslararası tanıtımı için hazırlanan dört dildeki tanıtım filmleriyle büyük bir ilgi gördüklerini belirtti.

Konya'da moda rüzgarı esecek: Bu tarihte adeta ziyaretçi akını olacak!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Konya'nın moda ve ayakkabı sektörüne ev sahipliği yapacak olan Konya Ayakkabı Çanta Moda Fuarı, 26 Ekim 2023 Perşembe günü ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor. Konya Ayakkabıcılar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Acar, bu özel etkinlik öncesinde bir otelde basın toplantısı düzenledi ve fuarla ilgili önemli bilgileri paylaştı.

Başkan Acar'ın belirttiği üzere, Konya ayakkabı sektörünün tanıtılmasına yönelik olarak Türkçe, Arapça, İngilizce ve Rusça dillerinde tanıtım filmleri hazırlandı ve bu filmlerle uluslararası alanda büyük bir ilgi gördü. Bu başarılı tanıtım çalışmalarının ardından, Konya Ayakkabı ve Moda Fuarı'nın büyük bir katılımla gerçekleşeceği öngörülüyor.

Konya Ayakkabı Çanta Moda Fuarı ile ilgili çalışmaları da tamamladıklarını ifade eden Başkan Acar, “İnşallah 26 Ekim 2023 Perşembe günü görkemli bir açılışla dünyadaki sektör gruplarının karşısında olacağız. Yaptığımız bu uluslar arası fuarın Konya ayakkabı sektörüne, Konya’mıza ve Türkiye’mize büyük ekonomik katkı sağlayacağına inanıyoruz. Böylece istihdamı ve üretimi artırmış olacağız. Fuarımızda 120 firma 200’ün üzerinde marka ile temsil edilmektedir. Bununla birlikte lise yüksekokul ve üniversiteden ayakkabı tasarımı ve üretimi bölümlerinden öğrenciler de stantlarında ziyaretçilerle buluşacak" ifadelerini kullandı.

 

Bakmadan Geçme