Konya'da okul merkezli gelişim projesi

'Bizim Okulumuz' (Okul Merkezli Gelişim Projesi) kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Konya Büyükşehir Belediyesinin destekleriyle Konya Ölçme ve Değerlendirme Sistemi koordinesinde il genelindeki tüm 8. sınıflara yönelik gerçekleştirilen LGS izleme değerlendirme uygulamalarının 7.'si, 23 Mayıs 2023 Salı günü yapıldı.

KONYA HABER: “Bizim Okulumuz Projesi”nin alt başlıklarından olan “Akademik İyileştirme” kapsamında online olarak uygulanan 8. sınıflara yönelik LGS İzleme ve Değerlendirme Uygulamalarının sonuncusu 23 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilmiş oldu.

Böylece 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılında “Bizim Okulumuz” Projesi kapsamında; 12. sınıflara yönelik, ilk dördü TYT, son üçü de AYT olarak uygulanan toplam yedi İzleme ve Değerlendirme Uygulaması, 8. sınıflara toplam yedi LGS İzleme ve Değerlendirme Uygulaması, ara sınıflara ise üçer adet çevrim içi yöntemle İzleme ve Değerlendirme Uygulaması yapılmış oldu. 4. sınıflara ise yönelik 2 adet çevrim içi okuma becerileri uygulaması gerçekleştirildi.

KONYA HABER - HAKİMİYET

Kaynak: Konya Hakimiyet

Bakmadan Geçme