Konya'da STK başkanlarından ziyaret

Konya'nın Sarayönü ilçesinde STK Başkanları yeni göreve başlayan İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Yıldıray Erdem ve İlçe Müftüsü İbrahim Yazar'ı ziyaret etti.

ZİYARETTE İLÇEDE YAPILMASI GEREKENLER KONUŞULDU

Konya Sarayönü’nde STK'lar yeni görev başlayan İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Yıldıray Erdem ve İlçe Müftüsü İbrahim Yazar’ı ziyaret ederek ilçede yapılması gerekenler hakkındoa bilgili alışverişinde bulunuldu..

BAŞARILAR DİLEDİLER

Esnaf Odası Başkanı Hasan Koçaş, Muhtarlar Derneği Başkanı Serkan Karaarslan ve Türk Kızılayı Sarayönü temsilcisi Halil İbrahim Turan ilk olarak İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Yıldıray Erdem’i makamında ziyaret etti. Başkanların ziyaretinden memnuniyet duyan İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Yıldıray Erdem, başkanlara ilçede yapacakları çalışmalar için başarılar diledi.

STK Başkanları da İlçe Jandarma Komutanı Üst.Yıldıray Erdem’e gösterdiği misafirperverlik için teşekkür ederken, çalışmalarında başarılar diledi.

MÜFTÜLÜK ZİYARET EDİLDİ

Nezaket ziyaretlerinin ikinci etabında İlçe Müftüsü İbrahim Yazar’ı ziyaret eden STK başkanları, müftülüğün çalışmalarının vatandaş için oldukça büyük bir önem taşıdığını belirterek, karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Müftü Yazar başkanların ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, müftülük olarak Sarayönü’nde bulunan genç nesilin doğru ahlak ve eğitimle yetişmesi için ellerinden geleni yapacaklarını belirterek, irtibat halinde olmalarını diledi.

HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKİLDİ

Müftü Yazar başkanlara çalışmalarında başarılar diledikten sonra, ziyaretler hatıra fotoğraflarının çektirilmesiyle sona erdi.

Bakmadan Geçme