• Haberler
  • Konya
  • Konya'da trafik denetimleri aralıksız devam ediyor!

Konya'da trafik denetimleri aralıksız devam ediyor!

Konya'nın Beyşehir ilçesinde trafik ekiplerinin denetimleri devam ediyor. Beyşehir-Antalya kara yolunda yapılan denetimlerde tehlikeli madde taşıyan araçlar ile yolcu taşımacılığı yapan otobüsler denetime tabi tutuldu.

Konya’nın Beyşehir ilçesinde trafik ekiplerinin denetimleri devam ediyor. Beyşehir-Antalya kara yolunda yapılan denetimlerde tehlikeli madde taşıyan araçlar ile yolcu taşımacılığı yapan otobüsler denetime tabi tutuldu.

Beyşehir’de Beyşehir Jandarma Komutanlığına bağlı trafik ekipleri, ilçede genelinde denetimlerde Beyşehir-Antalya kara yolunun 21. Kilometresinde kontroller yapıldı.

Konya'da trafik denetimleri aralıksız devam ediyor!Kontrol noktasında gerçekleştirilen müşterek denetimlerde güzergahı kullanan yük ve tehlikeli madde taşıyan araçlar ile yolcu otobüsleri denetlendi.

 15 otobüs, 67 yük taşıyan araç ile 8 tehlikeli madde taşıyan araç olmak üzere toplam 90 aracın iki saat boyunca süren denetimde kontrolleri gerçekleştirildi. Denetimlerde kurallara uymayan ve eksikleri tespit edilen araç ve sürücülerine ilgili maddelerden ceza kesildi.


 

Bakmadan Geçme