Konya'daki belediye başkanı kendi imkanlarıyla park yaptı!

Konya'nın Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu'nun ailesinin adını yaşatmak amacıyla kendi imkanlarıyla yaptırdığı Durdane-Hilmi Oprukçu Parkı tamamlandı.

Konya'daki belediye başkanı kendi imkanlarıyla park yaptı!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Ereğli’de Belediye Başkanlığı yapan Hüseyin Oprukçu, ilçeye yarar sağlamak ve ailesinin adını yaşatmak amacıyla kendi imkanlarıyla Durdane-Hilmi Oprukçu Parkı yaptırdı. Halkın boş zamanlarını değerlendirebileceği ve ailesiyle vakit geçirebilmesi amacıyla yapılan park, Fatih Mahallesinde bulunan Aile Sağlığı Merkezi karşısında bulunuyor. 

Konya'daki belediye başkanı kendi imkanlarıyla park yaptı!


Yeni yapılan park hakkında değerlendirme yapan Başkan Oprukçu, “Ereğlimize yakışan hizmetleri hayata geçirmeye devam ediyoruz.
 Üretken bir belediyecilik anlayışımız çerçevesinde üretimi, istihdamı artırmaya yönelik hizmetlerimizin yanında Ereğli’mizi yollarıyla, parklarıyla, cadde ve sokaklarıyla daha modern bir görünüme kavuşturmanın çaba ve gayretini gösterdik, göstermeye de devam edeceğiz. Huzur şehri Ereğli’yi inşa etme noktasında şükürler olsun ki çok ciddi mesafe aldık bundan sonraki süreçte aynı doğrultuda hizmetlerimizi gerçekleştireceğiz. Fatih Mahallemizde ailemiz adına yaptırdığımız Aile Sağlık Merkezi’nin karşısında geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza ve hemşerilerimize hitap eden bir parkın yapımını tamamladık. Ereğlimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.
 

Bakmadan Geçme