Konya'daki Gönül Gözü Derneği Engelleri kaldırmaya devam ediyor

Gönül Gözü Kültür ve Yardımlaşma Derneği, 'Bir Engel de Sen Kaldır' Projesi kapsamında ihtiyaç sahibi engellilere akülü ve manuel tekerlekli sandalye hediye etmeye devam ediyor.  

KONYA merkez ve ilçelerinde engellilere yönelik yaptığı çalışmalarla tanınan Gönül Gözü Derneği Başkanı Devriş Ahmet Şahin ve Dernek gönüllüsü Mehmet Ceviz , kendilerine gelen talep doğrultusunda Ilgın merkezde ikamet eden geçirdiği bir rahatsızlık sonucu yürüme zorluğu çeken Sevim T. adlı vatandaşa Manuel tekerlekli sandalye hediye etti. 

Gönül Gözü Derneği Genel Başkanı Şahin, dernek olarak kuruluşlarından bu yana devam eden ‘Bir Engel de Sen Kaldır’ kampanyası kapsamında ihtiyaç sahibi engellilere akülü ve manuel tekerlekli sandalye hediye ettiklerini dile getirerek, çalışmalara hız kesmeden devam edeceklerini belirtti. Bugüne kadar birçok engelli vatandaşa yardımcı olduklarını ifade eden Şahin, “Bu bir hayır işi. Bizler engelli kardeşlerimize yardım ederken sadece veren elle alan el arasında bir köprü vazifesi görüyoruz. Engelli kardeşlerimizin problemlerini bir nebze oldun giderdiğimizde onların mutlulukları ile bizler de mutlu oluyoruz" dedi. 

Bakmadan Geçme