Konya Enderun'da eksik kazanım tamamlama çalışmaları devam ediyor

Özel Enderun Fen ve Anadolu Lisesi, öğrencilerinin yaz tatilindeki öğrenme kaybını engellemek ve geleceklerini etkileyecek olan üniversite sınavında başarılı olup hayallerini gerçekleştirmelerini sağlamak amacıyla çalışmalarına devam ediyor.

ÖĞRENCİLER YAZI VERİMLİ GEÇİRDİ

Yaz tatilini verimli kullanamayan öğrenciler okulda öğrendikleri bilgi ve becerilerin bir kısmını yaz tatilinde kaybederek liseye başlıyor. Bunun bilincinde olan Özel Enderun Fen ve Anadolu Lisesi yaz tatilini en güzel şekilde değerlendirmeye uzman kadrosuyla beraber devam ediyor. 9. Sınıfa başlayacak öğrencilerimizin eksiklerini kapatmaları ve yeni döneme hazırlanmaları gerçekleştirilen derslerle sağlanıyor.  

12. SINIF ÖĞRENCİLERİ ÜNİVERSİTEYE HAZIRLANIYOR 

Ağustos ayı itibariyle başlayan üniversite hazırlık çalışmaları kapsamında 12.sınıf öğrencilerimiz haftanın 4 günü 5 saatlik ders ve soru çözümüne, her Cuma günü de TYT denemelerine katılarak sınav sürecine hazırlanıyorlar. YKS ‘de elde edilen başarılarımızı ve derecelerimizi öğrencilerimize uyguladığımız müfredat programına, yapılan deneme sınavlarına, özellikle aralıksız devam eden yaz çalışmalarına öğrencilerimizin devamlılık sağlamalarına ve okulumuzdaki eğitim-öğretime güvenmelerine borçluyuz. Bütün bu çalışmalarla hem üniversite sınavında hem akademik çalışma hayatı boyunca öğrencilerimizin, uygulanacak olan okul programımızla başarıyı elde edeceklerine inanıyoruz.

Bakmadan Geçme