• Haberler
  • Eğitim
  • Konya Lisesinde Uygulanan Harezmî Eğitim Modeli'nin Süreç Değerlendirmesi Yapıldı!

Konya Lisesinde Uygulanan Harezmî Eğitim Modeli'nin Süreç Değerlendirmesi Yapıldı!

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Konya Lisesinde uygulanan 'Harezmî Eğitim Modeli' kapsamında, Bakanlık yetkilileri Konya'ya ziyarette bulundular ve okulda süreç değerlendirme toplantısı gerçekleştirdiler.

Konya Lisesinde Uygulanan Harezmî Eğitim Modeli'nin Süreç Değerlendirmesi Yapıldı!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Aynur Türkoğlu’nun da katıldığı ziyarette Bakan Müşaviri Beyza Kurt, Bilim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Şirin Karadeniz, Araştırma - Geliştirme ve Projeler Daire Başkanlığında görevli uzman öğretmenler Ayten Anık ile İlknur Usta Öztürk ve Harezmî çalışma ekibi üyeleri; “Harezmi Eğitim Modeli” kapsamında Konya’da gerçekleştirilen çalışmaları yerinde incelediler ve eğitim modeli uygulamasının süreç değerlendirmesinde bulundular.

"İnsan için düşün, tasarla ve üret!" sloganıyla uygulanan "Harezmî Eğitim Modeli" ile disiplinler arası düşünebilen, ezberden ve monotonluktan uzak, düşündüklerini becerileri ile hayata geçirebilen, sanatla bilimi, bilimle sosyal hayatı bütünleştirebilen, geleceğimizin teminatı çocuklarımızın çağın yeniliklerine millî ve manevi değerlere adapte edilmesi hedefleniyor.
 

Bakmadan Geçme