Konya'nın o ilçesinde festival coşkuyla başladı

Konya'nın Seydişehir ilçesinde Seydişehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Gençlik Festivalinde Bilal Sonses, sahne aldı. Sonses, Seydişehirlilere unutulmaz bir akşam yaşattı.

Milli İrade Meydanında düzenlenen ve On binlerce kişinin katıldığı Gençlik Festivalinin ilk gününde pop müziğin sevilen sesi Bilal Sonses Seydişehir ‘de sevenleri ile  buluştu.

Festivalede  ilk olarak sahne alan Hasan Karadaş birbirinden güzel hareketli şarkılarla hayranlarını coşturdu.  
Festivale katılanlara teşekkür ederek selamlama konuşmasına başlayan Belediye Başkanı Mehmet Tutal, “Gençlik Festivalini ilçemizde ilk kez yapmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz. Gençlerimizden bize böyle bir istek geldi. Bizde bu konuda bir çalışma yaptık ve k ndi kaynaklarımızı kullanmadan sponsorlarımız desteğiyle 3 gün sürecek gençlik festivalimizi başlatıyoruz. Vatandaşlarımızı her zaman sanat ve sanatçıyla buluşturmaya devam edeceğiz. Hep birlikte gençlik coşkusunu yaşadık. Sahne alan tüm gruplarımıza ve bizleri yalnız bırakmayan hemşerilerime, sponsorlarımıza çok teşekkür ediyorum. İyi eğlenceler diliyorum” diye konuştu. 

Gecenin ilerleyen saatlerinde sahneye muhteşem bir giriş yapan Bilal Sonses, hayranlarından büyük alkış aldı. Şarkılarını seslendirdiği sırada Seydişehir’e ilk defa geldiğini ve böylesi bir coşkuyla karşılaşmanın kendisini oldukça memnun ettiğini kayden sanatçı Sonses, Seydişehirlilere unutulmaz bir akşam yaşattı.

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ın  gençlerle birlikte izlediği konser arasında Başkan Tutal , sanatçıya  Seydişehirliler adına teşekkür ederek hediye takdim etti. 

Sonses, birbirinden güzel parçalarını gecenin geç saatlerine kadar Milli İrade meydanını dolduran gençler için seslendirdi. 
Gençlik  Festivalinin ikinci gününde saat 20.00 itibariyle yerel  sanatçı Abdullah Buğdaycı ile  Morton Müzik orkestrasının akabinde  Burak Bulut&Kurtuluş Kuş sahne alacak.
 

Bakmadan Geçme