Konya'nın o markasından Özel Eğitim Sınıflarına Desteğe devam

Koyuncu Grup, Çocuklar Geleceğimizdir projeleri kapsamında, Konya ili Karatay ilçesinde bulunan Birol Polat Özel Eğitim Anaokulu sınıflarının yenilenmesine destek oldu.

Sosyal sorumluluk projeleri denildiğinde ilk akla gelen firmalardan olan Koyuncu Grup, Çocuklar Geleceğimizdir projeleri kapsamında, Konya ili Karatay ilçesinde bulunan Birol Polat Özel Eğitim Anaokulu sınıflarının yenilenmesine destek oldu. Öğrencilerin daha iyi bir eğitim alabilmeleri, modern, güvenli ve potansiyellerini en üst seviyeye çıkarabilmelerini sağlayacak şekilde düzenlenen özel eğitim sınıfının açılışında, Koyuncu Grup çalışanları ve özel öğrenciler birlikte etkinlikler yaparak, keyifli zaman geçirdiler.

Konya'nın o markasından Özel Eğitim Sınıflarına Desteğe devam

Proje ile ilgili açıklama yapan Birol Polat Özel Eğitim Anaokulu Müdürü Barış Okurer, “Okulumuzda eğitim gören özel öğrencilerimiz için inşa edilen özel eğitim sınıfı, çocuklarımız, bizler ve aileleri için de son derece kıymetli. Bu sınıf çocuklarımızın konfor alanlarını iyileştirecek, daha iyi bir eğitim alıp, öğrenme süreçlerini hızlandıracaktır. Projede emeği geçen başta Koyuncu Grup ailesi olmak üzere buraya gelip bizleri yalnız bırakmayan tüm Koyuncu Grup çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Özel Haber

Bakmadan Geçme