Konya SMMMO seminerlerine devam ediyor

Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası'nın üyelerine ve stajyerlerine yönelik eğitim faaliyetleri, 'Yapı Kooperatiflerinde Güncel Gelişmeler Perspektifinde Özellik Arz Eden Durumlar' konulu bilgilendirme semineriyle devam etti. Seminer sunumu Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü Şube Müdürü Tamer Öncü tarafından yapıldı.

Konya SMMMO seminerlerine devam ediyor
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Hülya Şevik, çok sayıda oda üyesi ve stajyerinin katıldığı bilgilendirme seminerinin açılış konuşmasını yapan Oda Başkanı Abdil Erdal;” Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğümüzün bu seminere sağladığı katkı için içten teşekkürlerimi sunuyorum. Mesleki gelişim sürecinin temel taşlarından biri her zaman eğitim olmuştur. Eğitim, bireyin ve toplumun gelişiminde oynadığı vazgeçilmez rolle hayati bir öneme sahiptir. Hem bireysel hem de toplumsal anlamda başarıya giden yolda, eğitim anahtar bir araçtır. Ayrıca eğitim, bireyin yeteneklerini, becerilerini ve yeteneklerini ortaya çıkarmasına yardımcı olurken, aynı zamanda sosyal ve etik değerleri de biçimlendirir. Bu farkındalığın bilincinde olarak, üyelerimize sunduğumuz eğitim imkanlarıyla onların kişisel ve mesleki gelişimlerine destek olmayı hedefliyoruz. Sürekli gelişimin ve öğrenmenin, her zaman bir adım önde olmanın en önemli unsuru olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, üyelerimizin her zaman en güncel bilgilere erişebilmesi için eğitim olanaklarımızı genişletiyor ve çeşitlendiriyoruz. Bu bakış açısıyla, Konya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası olarak, güncel konular hakkında online ve yüz yüze düzenlediğimiz eğitim faaliyetlerimizi aralıksız sürdürme çabasındayız.”Konya SMMMO seminerlerine devam ediyor

Amacımız Eğitim Faaliyetleriyle Gelişimi Sağlamak
Konya SMMM Odası olarak güncel alanlarla ilgili eğitim faaliyetleri düzenlediklerini belirten Başkan Erdal;” Oda olarak, Ticaret Bakanlığı'ndan "Kooperatifçilik Eğitimi" düzenleme yetkisi almış bulunuyoruz. İlk grubumuzun eğitimlerini başarıyla tamamladık ve ikinci grubumuz için uzaktan eğitimlerimiz devam ediyor. Üçüncü grubumuzun uzaktan eğitim kayıtları için de kayıtlar devam etmekte. Ayrıca geçen hafta, Sertifikalı İnsan Kaynakları Uzmanlığı eğitimlerimizi de Oda hizmet binamızda başlattık. İnsan kaynakları uzmanlığı eğitimimizin 2.grup kayıtları da devam ediyor.
Ayrıca eğitim programlarımız kapsamında, İnşaat Sektöründe Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, KDV İstisnası ve İadeleri Teorik ve Pratik Uygulamaları, Yatırım Teşvik Mevzuatı ve İndirimli Kurumlar Vergisi Uygulamaları eğitimlerimizin kayıtları da sürmektedir” şeklinde belirtti.
 

Bakmadan Geçme