Konyalı hayırseverden depremzedelere iftar ikramı

Konyalı hayırsever İş adamı, Ferman Yatak Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Dikkaya, Dost Eli Derneği işbirliğiyle, Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde yaşayan depremzedeler için iftar yemeği dağıtımı gerçekleştirdi.

Konyalı hayırseverden depremzedelere iftar ikramı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Konyalı hayırsever iş adamı Fikret Dikkaya Adıyaman'nın Gölbaşı ilçesinde ki depremzedelere destek olmak amacıyla Dost Eli Derneği tarafından kurulan aşevinde yaklaşık 5 bin kişiye iftar yemeği dağıttı.

Dost Eli Derneği ramazan ayı süresince ve sonrasında ihtiyaç sahibi 5 bin kişiye iftar ve sahur dağıtımı yapıyor. Hayırseverlerin bağışladığı gıda malzemeleri sıcak yemeklere dönüştürülerek vatandaşların sofralarına ulaşıyor.

Konuyla ilgili konuşan Fikret Dikkaya, "Adıyaman'da yaşayan depremzede vatandaşlarımıza bu zor dönemde bir nebze de olsa katkı sunabiliyorsak ne mutlu bize. Adıyaman ve depremi yaşayan diğer illerimizde kurulan Dost Eli Derneği aşevlerinde yemek dağıtım ve sosyal yardım hizmetleri devam ediyor. Bugün bizde çorbada katkımız olsun istedik. Ferman yatak olarak bölgedeki yardım faaliyetlerimizi çok yönlü biçimde sürdürmeye devam edeceğiz.” Dedi.

Kaynak: Haber Merkezi

Bakmadan Geçme