Konyalı öğrenciler dikkat! Son kayıtlar 15 Eylül

Sanata yönelik 10 farklı branşta atölyelerin bulunduğu Karatay sanat Akademisi'nin güz dönemi kayıtları başladı. 7-14 yaş aralığındaki Karataylı çocukların eğitim alabileceği Karatay Sanat akademisi kayıt yaptırmak için son gün 15 Eylül Cuma günü.

Karatay belediyesi tarafından Doğuş Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Karatay Kültür ve Sanat Akademisi’nde güz dönemi kayıtları başladı. 
Kayıtlar https:// akademi.karatay.bel.tr adresinden kabul ediliyor.

KAYITLAR 15 EYLÜL’E KADAR ALINACAK

15 Eylül Cuma gününe kadar kabul edilecek kayıtlara 7-14 yaş aralığında bulunan tüm Karataylı çocuk ve gençler başvuru yapabilecek. Öğrenciler ders programlarının çakışmaması kaydıyla en fazla 2 atölyeye kadar kayıt yaptırabilecek. 

Akademide; Akıl Zekâ Atölyesi, Bilişim Atölyesi, Çini ve Seramik Atölyesi, Dil Atölyesi, (Arapça-İngilizce) Drama Atölyesi, Müzik Atölyesi, Ahşap Atölyesi Okuma Atölyesi, Resim Atölyesi ile Diksiyon ve Seslendirme Atölyesi gibi 10 farklı branştaki atölyelerde 8 hafta boyunca teorik ile uygulamalı eğitimler verilecek. Güz döneminde 852 öğrenciye eğitim verilmesi hedefleniyor. Eğitimler hafta içi 16:00-19:10, hafta sonu ise 09.00-16.40 saatleri arasında verilecek. 2 Ekim Pazartesi günü başlayacak eğitimler, 23 Aralık’ta sona erecek. 

Konyalı öğrenciler dikkat! Son kayıtlar 15 Eylül

ÇOCUKLARIMIZ VE GENÇLERİMİZİN GELİŞİMİNE DESTEK OLUYORUZ

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Karatay Kültür ve Sanat Akademisi’ni çok önemsediklerinin altını çizerek, akademinin gençler ile çocukların kişisel gelişiminin yanı sıra onların okul hayatlarındaki başarılarının artmasına da önemli katkılar sunduğunu belirtti.
Başkan Hasan Kılca; “Bu yıl ilk kez Karatay Kültür ve Sanat Akademisi’ne çocuklarımız ve gençlerimizi kabul ettik ve hepsi buraya çok sevdi. Yavrularımız, burada ilgi ve yeteneklerine göre teorik ve uygulamalı eğitimler aldılar. Akademimizde Drama, Müzik, Ahşap, Çini ve Bilgisayar atölyeleri ile dil kurslarımızın yanı sıra çocuklarımızın sosyal, sanatsal ve kültürel gelişimlerine katkı sunacak birçok bölüm bulunuyor. Yaz dönemi eğitimlerimiz tamamlandı. Şimdi Güz dönemi eğitimleri için kayıtları almaya başladık. Kurslarımıza tüm Karataylı çocuklarımızı ve gençlerimizi bekliyorum” ifadelerini kullandı.

Konyalı öğrenciler dikkat! Son kayıtlar 15 Eylül

GÜZ DÖNEMİ KAYITLARI İÇİN: https://akademi.karatay.bel.tr
 

Kaynak: Konya Hakimiyet

Bakmadan Geçme